شاهرودی: به رضاییان فرصت دهید

پرسپولیس اف سی:پیشکسوت تیم پرسپولیس اعتقاد دارد حالا که رامین رضاییان اینقدر به بازگشت اصرار دارد، باید از اشتباهش بگذرند.

صحبت هایی که رامین رضاییان روی سایت باشگاه پرسپولیس انجام داد و بار دیگر از برانکو خواست یک فرصت به او بدهد، نشان دهنده آن است که مدیران این باشگاه تا حدی به بازگشتش راضی شده اند.

رضا شاهرودی، پیشکسوت پرسپولیس درباره وضعیت رضاییان به خبرنگار “ورزش سه” می گوید: یکی از مسائلی که قبل از شروع فصل بسیاری از هواداران را نگران کرد، بحث خروج رامین رضاییان و مهدی طارمی از تیم بود. البته با کش و قوس‌های فراوان مهدی طارمی به تیم بازگشت و خیال هواداران از بابت خط حمله تیم راحت شد. خوشبختانه پرسپولیس امسال شرایط متفاوتی نسبت به بسیاری از تیم‌ها دارد. اکنون موضوعی که خوشایند است، نبود حاشیه در تیم پرسپولیس به حساب می‌آید. ثبات مدیریت اکنون در تیم مطلوب است و هواداران حس خوبی اکنون به تیم دارند؛ پس نباید این آرامش بهم بخورد. با این حال فکر می‌کنم حالا که رضاییان این‌قدر اصرار به بازگشت دارد، باید برای او فرصتی قایل شویم.

او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: مهم‌ترین اصل برای خانواده پرسپولیس قطعا موفقیت تیم است و ما باید از هر اتفاق و نیرویی استفاده کنیم تا پرسپولیس قهرمان شود. اگر رامین رضاییان بتواند برای پرسپولیس مثمرثمر باشد که من مطمئن هستم مفید خواهد بود، بهتر است که از او استفاده کنیم. البته چند روز قبل با رامین رضاییان دیدار داشتم و به او گفتم که بازگشتش به پرسپولیس از نظر عرفی قطعا اشتباه است و از او خواستم که به این تیم بازنگردد اما او عاشق پرسپولیس است و می‌خواهد به هر قیمتی شده در تیم محبوبش بازی کند. هرچند که رضاییان و طارمی از نظر اخلاقی رفتار درستی نداشتند و نباید این گونه برخورد می‌کردند، اما به هرحال اشتباه برای جوانان است.

شاهرودی در بخش دیگری از حرف هایش تاکید می کند: با تمام این تفاسیر مهم‌ترین شرط در پرسپولیس تصمیم هواداران است و آنها نظر می‌دهند که چه کاری انجام و چه موضوعاتی اعمال شود. اگر هواداران می‌خواهند رضاییان باشد، باید به نظر آنها احترام بگذاریم و شرایط را مهیا کنیم تا برگردد. رضاییان بهترین دفاع راست ایران است و می‌تواند کمک حال تیم باشد. او زمانی که بازی می‌کرد یکی از بهترین‌ها بود و فصل قبل در بسیاری از بازی‌ها باعث پیروزی تیم شد. اگر رامین برگردد برای پرسپولیس مثبت عمل خواهد کرد و مطمئنم که می‌تواند برای تیم شرایط بهتری را رقم بزند؛ پس لازم است مدیران پرسپولیس به رامین فرصت دوباره بدهند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz