شماره یک شدن من در پرسپولیس یک شوخی است

پرسپولیس اف سی: مرتضی قدیمی‌پور به عنوان دروازه‌بان ذخیره تیم پرسپولیس‌ تنها در یک بازی در ترکیب ثابت سرخ‌ها به میدان رفت. حضور اجباری قدیمی‌پور با توجه به محرومیت سوشا در دیدار پرسپولیس‌- ذوب‌آهن‌ در جام‌حذفی اتفاق افتاد که البته از شانس بد قدیمی‌پور، پرسپولیس‌ به خاطر آن اشتباهات عجیب و غریب داوری حذف شد و با این رقابت‌ها وداع کرد.

اظهارات قدیمی پور را در ادامه می خوانید:

* حتما خبر داری که پرسپولیس‌ به دنبال جذب دروازه‌بان است؟

– مگر می‌شود خبر نداشته باشم؟! اصلا مگر می‌شود که پرسپولیس‌ دنبال جذب دروازه‌بان نباشد. من مطمئنم که پرسپولیس‌ به زودی دروازه‌بان می‌گیرد و من هم از این بابت مشکلی ندارم.

* اما شاید این شانس را داشتی تا بار دیگر دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس‌ شوی.

– این یک شوخی است و من به این چیزها فکر نمی‌کنم.

* اما با توجه به اتفاق‌هایی که افتاد، شاید در نیم‌فصل دوم می‌توانستی بیشتر برای پرسپولیس‌ به میدان بروی.

– در طول این مدت من همه تلاشم را کردم تا برای پرسپولیس‌ بازی کنم و به میدان بروم. از این به بعد هم کار خودم را می‌کنم تا بتوانم نظر مساعد برانکو را جلب کنم.

* در مورد سوشا و صادقی چه صحبتی داری؟

– آنها دوستان خوب من هستند و در طول این مدت چیزهای زیادی از هر دو به خصوص سوشا یاد گرفتم. امیدوارم مشکل سوشا زودتر حل شود و به جمع ما برگردد.

* وضعیت پرسپولیس‌ را چطور می‌بینی؟

– همان‌طور که خودتان دیدید در ابتدای فصل ما شروع خوبی نداشتیم و جدا از هر موضوعی، پرسپولیس‌ با بدشانسی‌های زیادی روبه‌رو شد اما امیدوارم روند خوبی که به‌دست آوردیم در نیم‌فصل دوم هم ادامه پیدا کند و به وجود آمدن این مشکلات پرسپولیس‌ را از مسیر خودش خارج نکند. ما با صدر جدول فاصله خیلی زیادی نداریم و فکر می‌کنم اگر بتوانیم همین روند را ادامه دهیم حتی جزو مدعیان قهرمانی باشیم.

* تو مثل ایمان صادقی قصد جدا شدن از پرسپولیس‌ را نداری؟

– چرا باید جدا شوم؟

* شاید تو هم به دنبال بازی کردن باشی!

– نه… من تا دو سال دیگر با پرسپولیس‌ قرارداد دارم و همه تلاشم را می‌کنم تا بتوانم روزی در پرسپولیس‌ فیکس شوم و به میدان بروم.

روزنامه گل
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz