شنیده‌ام برانکو من را می‌خواهد ؛ هیچ‌کس از پرسپولیس با من تماس نگرفته است

پرسپولیس اف سی : محمدحسین کنعانی‌ زادگان یکی از بازیکنانی است که برانکو حضور قطعی‌اش در پرسپولیس را خواسته بود و حالا این بازیکن می‌گوید که شاید پیراهن پرسپولیس را بر تنش نبینیم.
کنعانی‌زادگان که برای گذراندن خدمت سربازی‌اش به ملوان رفته بود، یک نیم‌فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و عجیب اینکه با وجود اصرارهای سرمربی، باشگاه برای تمدید قرارداد او و یا امضای قرارداد مالی جدید هیچ تلاشی نمی‌کند.
همین بی‌تفاوتی باشگاه است که محمدحسین کنعانی‌زادگان را درباره ماندن در پرسپولیس مردد کرده. تردیدی که کنعانی‌زادگان اینطور به زبان می‌آوردش: ‌«من قبل از اینکه سرباز شوم و به ملوان بروم، بازیکن پرسپولیس بودم و الان هم با این باشگاه قرارداد دارم اما هنوز درباره بازگشتم هیچ صحبتی با مسوولان باشگاه انجام نداده‌ام. البته خودم هم شنیده‌ام که برانکو من را می‌خواهد اما تا خودش به ایران نیاید، چیزی مشخص نمی‌شود چون در این مدت هیچ‌کس از باشگاه با من تماس نگرفته و اصلا نمی‌دانم واقعا من را می‌خواهند یا نه. طبق قرارداد، بازیکن پرسپولیس هستم اما واقعیت این است که حضورم در پرسپولیس هنوز قطعی نشده و باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. خدمت سربازی‌ام تمام شده و فعلا منتظر هستم تا ببینم در آینده چه شرایطی در انتظارم است.»
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of