شورشی های پرسپولیس باشگاه را تهدید کردند+عکس

انتشار برخی شایعات درباره جدایی چند بازیکن فصل گذشته پرسپولیس،با اعتراضاتی از سوی برخی از هواداران این تیم روبرو شده است.

در حالیکه شمارش معکوس برای آغاز دوباره تمرین پرسپولیس به صدا درآمد،وضعیت برخی بازیکنان باتجربه تیم در فصل گذشته هنوز به صورت کامل روشن نشده است.

در این میان،نظرات مختلفی درباره این گروه از بازیکنان در فضای مجازی میان پرسپولیسی ها منتشر شده است.

برخی از هواداران پرسپولیس با تاکید بر اینکه مدیریت پرسپولیس در پشت پرده و در سکوت رسانه ای در حال جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی است از سایر طرفداران خواسته اند به علی اکبر طاهری اعتماد کنند و با یادآوری بحران های به وجود آمده در فصل گذشته تاکید داشته اند وی می تواند پرسپولیس را در فصل آتی به شرایط مطلوب تری برساند.

این دسته بر این باورند جابجایی در فوتبال طبیعی است و باید نظر کادر فنی توسط مدیریت باشگاه اجرایی شود.

آنها از حضور علیرضا بیرانوند در پرسپولیس به عنوان نشانه ای بر شروع مقتدرانه باشگاه در فصل نقل و انتقالات یاد می کنند و از ضرورت تقویت تیم برای حضور در سه جام سخن می گویند.

گروه دیگری اما هستند که مواضع تندی نسبت به جدایی احتمالی برخی سرخپوشان قدیمی دارند.در تازه ترین رویکردها،یکی از سرلیدرهای پرسپولیس دست به بیان انتقادات تندی در این باره زده است.

'gjfjky

سر لیدر جایگاه ٣٦ پرسپولیس که به شورشی ها معروفند،در پستی در فضای مجازی نوشت:

وقتی پول نبود محسن بنگر و رضا نورمحمدی و امید عالیشاه و مهرداد کفشگری چند تا دیگه میرفتن امضا میکردن ولی حالا که حاج حسین هدایتی گفته پول میدهم مسئولین باشگاه به جای اینکه بروند سریع با قدیمی ها صحبت کنند میرن با خالد شفیعی ( فامیل آقای گرشاسبی عضو هئیت مدیره ) یا میرن با دفاع وسط نفت صحبت میکنن که اگه بازیکن گیرشون نیومد با قدیمی ها که بد بختی و بی پولیه پرسپولیس رو کشیدن تمدید کنن … اینه رسم معرفت و مردونگی آقای طاهری؟ عیب نداره خدای محسن بنگر و رضا نورمحمدی و امید عالیشاه هم بزرگ است.

این لیدر پرسپولیس در ادامه نوشته؛

خدای پرسپولیس بزرگه و جای حق نشسته.آقایان طاهری، ترکاشوند و گرشاسبی ؛محسن بنگر و رضا نورمحمدی و امید عالیشاه همونایی هستن که شما دست به دامان شان شدین که اعتصاب این فصل بازیکنان در فرودگاه را خبرنگاران  چیره دست و زبده متوجه نشوند که برای تیم حاشیه درست شود.الان اینم جای تشکرتونه ؛ولی خدا رو شاهد می گیرم اگه قرار بشه حق این بچه ها ضایع شود من (وحید اسماعیلی) ساکت نمیشینم.آهای آقای بنگر فدای سر آقایان طاهری و ترکاشوند که مصدوم شدی.حالا هم منتظر باش اگر خالد شفیعی  یا دفاع وسط نفت نیامد با تو تمدید میکنند.

این لیدر در انتها،از هواداران پرسپولیس خواسته این متن را کپی کنند و تاکید داشته هر پرسپولیسی که این کار را انجام ندهد خیانت کرده است.

نکته جالب به واکنش های تند در تایید و رد این پست در فضای مجازی برمی گردد تا مشخص شود جدایی احتمالی برخی پرسپولیسی ها از تیم چه واکنش های متفاوتی را در بر خواهد داشت.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz