صادقی به خونه‌ به خونه‌ پیوست

پرسپولیس اف سی: ایمان صادقی، طی عقد قرارداد با مسئولان باشگاه خونه به خونه مازندران تا پایان این فصل رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور به این تیم پیوست.

ظاهراً با انتقال صادقی به پرسپولیس و مشکلاتی که علیرضا بیرانوند با منصوریان و نفت تهران دارد، احتمال حضور دروازه‌بان لرستانی نفت تهران به تیم سرخ های پایتخت افزایش یافته است.
و اما از بابل خبر می رسد پس از پیوستن رسمی محمد غلامی و ایمان صادقی به تیم خونه به خونه مازندران، مسئولان این باشگاه بازیکنان دیگری نظیر سهیل هزارجریبی، میرهانی هاشمی و خرسندنیا را برای پیوستن به این تیم در نظر گرفته اند و بر خلاف ادعای بعضی رسانه ها مبنی بر عقد قرارداد رسمی باشگاه با این بازیکنان، تا این ساعت هنوز تکلیف پیوستن شان به خونه به خونه مشخص نشده است.
تیم خونه به خونه مازندران صبح امروز از بابل راهی کیش شده است تا با برپائی اردوی یک هفته اش در این جزیره، چند بازی تدارکاتی را نیز در دستور کار خود قرار دهد.
در حالی سایت باشگاه خونه به خونه مدعی شده که علیرضا بیرانوند با علیرضا منصوریان دچار مشکل شده و قصد دارد به پرسپولیس برود که منصور قنبرزاده امروز در گفت و گو با فارس اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس درخواستی برای جذب بازیکنان نفت ندهد چون پاسخ این باشگاه منفی خواهد بود.دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar