صحبت های مهرداد میناوند در مورد بنگر و نور محمدی در پرسپولیس

پرسپولیس اف سی : بازیکن پیشین پرسپولیس با بیان اینکه این تیم در فصل نقل و انتقالات عملکرد قابل‌قبولی داشته است، از نقش دلالان در نقل و انتقال بازیکنان ابراز تأسف کرد.

مهرداد میناوند  درمورد حاشیه‌های فصل نقل و انتقالات گفت: برخی از ایجنت‌ها منصف هستند و کارشان را به‌درستی انجام می‌دهند، اما برخی در این بازار هستند که دنبال دلالی افتاده‌اند. آنها قیمت بازیکنان را کاذب کرده‌اند و این برای هواداران فوتبال به هیچ عنوان خوشایند نیست. قیمت یک بازیکن 200میلیون تومان است، اما برخی دلال‌ها کاری می‌کنند که این قیمت به یک میلیارد برسد.

وی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات عنوان کرد: فکر می‌کنم پرسپولیس تا اینجا خریدهای خوبی انجام داده است. در خط دروازه مشکلات با جذب بیرانوند مرتفع شد و سیدجلال حسینی هم به خانه‌اش برگشت. ساسان انصاری و وحید امیری هم بازیکنان خوبی هستند، درضمن علوان‌زاده که از نفت مسجد سلیمان به پرسپولیس آمد، یک جوان بااستعداد است که از او شناخت دارم. مطمئنا از این بازیکنان در آینده بیشتر می‌شنوید.

میناوند در خصوص جدایی محسن بنگر و رضا نورمحمدی از پرسپولیس اظهار داشت: آنها برای پرسپولیس زحمت کشیدند و باید از این دو بازیکن تقدیر کرد. به هر حال سرمربی در مورد انتخاب بازیکنان تصمیم می‌گیرد و ما باید احترام بازیکنانی که از پرسپولیس جدا می‌شوند را حفظ کنیم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of