طاهری:به تمدید قرارداد برانکو اعتقاد نداشتم دنبالش نمی‌کردم

به گزارش پرسپولیس اف سی ; علی اکبر طاهری دیروز و در آخرین مصاحبه اش با رسانه ها مسائل تازه ای درباره تمدید قرارداد با برانکو مطرح کرد که می خوانید:

این روزها موضوع تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ نیز داغ است و هواداران پرسپولیس می خواهند بدانند بالاخره این مربی قراردادش را تمدید می کند؟
ما برای این کار فعالیت های خود و مذاکرات مان را آغاز کردیم و به نکات خوبی رسیده ایم. آقای برانکو نیز تمایل به ادامه کار در باشگاه پرسپولیس دارد.

تمدید قرارداد برانکو نیازمند مصوبه هیات مدیره است. در همین حال برخی اعضای هیات مدیره اعلام کرده اند که اکنون زمان تمدید قرارداد نیست و از سوی دیگر شما چند روز قبل در جمع بازیکنان پرسپولیس صراحتا از تمدید قرارداد با این مربی صحبت کردید.
نگفتم تمدید کردیم. گفتم کارهایش را انجام دادیم و قرارداد تمدید می شود. اینکه قرارداد تمدید شود نیازمند بحث های قانونی و مستندات است. لذا باید به این مستندات رسید و سپس اعلام کرد که قرارداد امضا شده است. بنده طبق روال کارها را دنبال می کنم و پس از رسیدن به مراحل نهایی آن را به هیات مدیره می برم.

برخی معتقدند شما با طرح این موضوع فعلا قصد دارید روحیه تیم تان و هواداران را بالا ببرید.
خیر. من اگر به این کار اعتقاد نداشتم هرگز آن را دنبال نمی کردم. ما نشستیم و جلساتی را برگزار کردیم ولی اخلاق من این نیست که جزییات را رسانه ای کنم. ما بیش از یک ماه است که مشغول مذاکره با برانکو هستیم. ایشان هم تمایل خود را برای تمدید قرارداد اعلام کردند. قرار است طبق یکسری فرمت ها این قرارداد را تمدید کنیم.

این بحث که برانکو نیز شروطی داشته است را تایید می کنید؟
بحث شرط نیست. ما برای فصل بعد برنامه ویژه ای داریم و در راستای همان برنامه مذاکره می کنیم. من به دنبال این هستم تا ان شاءا… سال بعد بتوانیم در رقابت های آسیایی حضوری پرقدرت داشته باشیم و سپس در ادامه در مسابقات جام باشگاه های جهان شرکت کنیم.

با این تفاسیر مذاکرات شما با برانکو به جزییاتی چون لیست خرید فصل بعد نیز رسیده است.
بله. ایشان پیشنهادهایی در زمینه بازیکن داده اند و در حال گفت وگو هستیم.

این موضوع مطرح است که اگر قرارداد وی تمدید شود و در ادامه نتواند در پرسپولیس نتیجه بگیرد مشکلاتی برای شما ایجاد شود، به هر حال فوتبال است و هزار اتفاق.
خودتان می گویید اتفاق. ممکن است در اثر یک زلزله ساختمانی خراب شود و روی سر ما بریزد. اتفاق معنایش در دل خودش نهفته است. یعنی چیزی خارج از اراده ما اما مطمئنا با روندی که ما پیش می رویم ان شاءا… موفقیت در پایان این فصل حاصل خواهد شد.

فکر می کنید قرارداد وی قبل از پایانسال تمدید شود؟
ما درگیری های زیادی پیرامون باشگاه داریم و مشغول رسیدگی به آنها هستیم. ما دو بازی دیگر تا پایان سال خواهیم داشت، سپس 7، 8، 10 روز این طرف سال تعطیلی داریم و عید نیز مسابقات چند روزی با وقفه روبه رو خواهد شد. ما یک اردوی عمان هم خواهیم داشت که فکر می کنم قبل از آن اردو بتوانیم این بحث را به سرانجام برسانیم.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of