طاهری: ثابت کنید بازیکنان اعتصاب کردند!/ قول قهرمانی دادیم و همه چیز تمام شد

[ad_1]

پرسپولیس اف سی: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چیزهایی می‌گویید که من متوجه نمی‌شوم، ثابت کنید اتفاقات امروز اعتصاب بازیکنان بود.

 
علی اکبر طاهری سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان جلسه با بازیکنان پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت گفت: به آن‌ها گفته بودم قبل از تمرین می‌آیم و قرار بود ساعت سه و نیم آن جا باشم اما کار پیش آمد و نرفتم و ماندم در باشگاه، برانکو به من زنگ زد و گفت می آی یا که خیر؛ قرار شد بازیکنان خودشان به باشگاه بیایند.

 
طاهری افزود: بر همین اساس قرار شد تا بچه‌ها تمرین کنند و بعد به باشگاه بیایند که این موضوع هم اتفاق عجیبی نبود و پس از صحبت‌هایی که کردیم برنامه این طور بود که آنها به باشگاه بیایند. در هر صورت فشار زیادی از ابتدای فصل وجود داشته و بازیکنان هم مشکلات خود را دارند. یکی تازه ازدواج کرده و دیگران هم مشکل معیشتی دارند که امروز صحبت‌های خوبی انجام دادیم و جلسه خوبی بود و در نهایت هم قول قهرمانی دادیم و همه چیز تمام شد.

 
وی در مورد اینکه وحید حیدریه گفته بود سه ماه مصدوم بودم و کسی حالم را نپرسید، گفت: اگر او به این موضوع عادت نداشته از کجا چنین بحثی را شنیده است. اتفاقا ما در بازی با ذوب‌آهن در کنار همدیگر نشستیم و با هم صحبت هم کردیم. در هر صورت هر کدام از بازیکنان شرایط خود را دارند و دوست دارند پیشرفت کنند. وحید هم نقطه نظراتی داشت و ابهاماتی بود و قرار شد مدیر برنامه‌اش بیاید و با هم صحبت کنیم.

 
طاهری در مورد اینکه آیا زمان خوبی برای اعتصاب بازیکنان انتخاب شده بود یا خیر، گفت: شما اول ثابت کنید اعتصاب بود! اگر می‌خواهید مطلب بسازید که یک مطلب است. اگر توضیح من را قبول داشته باشید نباید این سوال را می کردید. من توضیحات را دادم، قرار بود پس از بازدید از ورزشگاه شهید کاظمی به درفشی‌فر بروم اما مشکلاتی پیش آمد که این اتفاق نیفتاد. یکسری بچه‌ها ابهاماتی داشتند که پس از صحبت با برانکو مقرر شد تا در نهایت آنها به دفتر بیایند که این اتفاق هم افتاد. البته تمرین خاصی هم نبود و اگر تمرینی بود حتما بازیکنان در تمرینات حاضر می‌شدند. حالا هم اگر بحث فنی دارید با برانکو صحبت کنید.

 
سرپرست پرسپولیس گفت: چیزهایی می‌گویید که من متوجه نمی‌شوم. اگر سوژه می‌خواهید به شما سوژه‌ای می‌دهم که حال کنید و پس از آن هم حرف بدی بزنم! الان هم همیشه گلایه کرده‌ام که شما سعی کنید ابزار دست ما در ارتباط با هواداران باشید و به خاطر هواداران رسالت حرفه‌ای خود را انجام دهید. حالا اینکه طاهری اخم کرد شاید ناراحتی من از جای دیگری باشد و از زندگی شخصی یا کاری ناراحت می‌شوم اما این دلیل نمی‌شود این موضوع را بزرگ کنیم. پس خواهش می‌کنم یکسری مسائل را رعایت کنید.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of