طاهری: فصل بعد بلیت‌های پرسپولیس را ارزان می‌کنیم/ دلم می‌گوید امسال قهرمانیم

پرسپولیس اف سی: چند هفته‌ای است که پرسپولیس به روزهای خوب خود نزدیک شده و حالا با 5 امتیاز اختلاف با صدر جدول در رده پنجم قرار دارد. علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره شرایط این باشگاه و مسائل روز گفتگویی انجام داده که بخش‌هایی از آن را به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.

تیم صدرنشین را با قاطعیت شکست دادید، در این‌باره چه صحبتی دارید.؟

بازی بسیار زیبا و هوشمندانه‌ای را از پرسپولیس دیدیم و تیم صدرنشین استقلال‌خوزستان هیچ حرفی برای گفتن نداشت. بازی زیبای بازیکنان پرسپولیس و حضور پررنگ هواداران باعث شده بود جو خوبی را در ورزشگاه آزادی شاهد باشیم.

نمی‌خواهید تدابیری بیندیشید که بلیت‌های استادیوم ارزان‌تر شود تا هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند؟

بلیت‌ها دست سازمان لیگ برتر است و آنها بلیت‌فروشی را انجام می‌دهند. ولی ما اقداماتی انجام داده‌ایم که برای فصل بعد اداره برگزاری مسابقات دست خودمان باشد، آن وقت تدابیری می‌اندیشیم که بلیت‌ها با قیمت مناسب در اختیار هواداران قرار بگیرد.

یعنی ممکن است برای بلیت‌ها هم اسپانسر پیدا کنید تا با قیمت پایین‌تر در اختیار هواداران قرار بگیرد؟

نه، این قشنگ نیست که برای این موضوع اسپانسر بگیریم. عام‌و‌خاص، هرکسی که می‌خواهد کمکی‌ کند، آن را در اختیار باشگاه قرار دهد تا خودمان مسائل را اداره کنیم.

گویا دیگر اجازه نمی‌دهید ارگان یا افرادی از برند پرسپولیس استفاده کنند.

بله، همین‌طور است. نام و نشان پرسپولیس برای این باشگاه است و اگر سودی هم دارد برای همین باشگاه محسوب می‌شود. در گذشته به برند پرسپولیس توجهی نشده بود ولی حالا می‌خواهیم دیگر اجازه ندهیم که افراد از این برند سوءاستفاده کنند. حتی اگر لازم باشد از مراجع قضایی موضوع را پیگیری خواهیم کرد، چراکه معتقدیم اگر قرار است از نام پرسپولیس در منابع اقتصادی استفاده شود، سودش هم باید برای پرسپولیس باشد. در مورد فیلم جشن 50سالگی پرسپولیس هم همین‌طور بود و ما اطلاعی از آن نداشتیم؛ به همین دلیل مخالفت کردیم.

بازیکن جدید هم می‌گیرید؟

مطمئنا در راستای تقویت تیم هر آنچه که لازم باشد انجام می‌دهیم اما همه‌چیز به نظر برانکو بستگی دارد. در نیم‌فصل هر بازیکنی که او بخواهد را جذب خواهیم کرد.

در مورد انتشار عکس‌های خانوادگی سوشا مکانی در فضای مجازی چه صحبتی دارید؟

در این مورد، هم باشگاه پرسپولیس و هم مقامات انتظامی برخوردهای لازم را انجام خواهند داد. هواداران هم اخبار مربوط به باشگاه‌های خود را در سامانه‌ای که اعلام شده پیگیری کنند تا هم به درآمد باشگاه کمک کرده باشند و هم اینکه اخبار واقعی را دریافت کنند.

چه آینده‌ای را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنید؟

قلب من می‌گوید این پرسپولیس قهرمان می‌شود. من روی پرسپولیس تعصب دارم اما بی‌تعصب می‌گویم این تیم الان باید صدرنشین لیگ می‌بود و می‌دانید که به چه دلایلی از جمله داوری‌ها صدرنشین نیست.

قرارداد برانکو تمدید نمی‌شود؟

ما به فکر تمدید قرارداد برانکو هستیم اما در حال حاضر تمرکزمان روی نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل و آمادگی تیم تا پایان فصل است. بعد از پایان فصل تصمیم لازم را در این ارتباط خواهیم گرفت.

مشکلات مالی باشگاه حل شد؟

یک بخش از آن مشکلات با همکاری اسپانسرها حل شده ولی ما همچنان تلاش می‌کنیم که بازیکنان دغدغه مالی نداشته باشند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of