طرح جمع‌آوری سربازان! / تراکتور ترابی را هم می‌خواهد

پرسپولیس اف سی: پس از قطعی شدن حضور مهدی شریفی در تیم تراکتورسازی، یک بازیکن ملی‌پوش دیگر هم در راه پیوستن به این تیم قرار دارد. شنیده می‌شود مهدی ترابی، هافبک ملی‌پوش سایپا که بدون شک ستاره این تیم در فصل جاری لیگ برتر بوده و به‌شدت نیز مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار دارد، ظرف روزهای آینده سرباز شده و به عنوان دومین بازیکن سرباز در نیم‌فصل راهی تراکتورسازی خواهد شد.

تراکتورسازان برای حضوری قدرتمند در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال و همچنین لیگ قهرمانان آسیا در تلاش هستند تا نقاط ضعف خود را با جایگزین کردن نفرات مناسب پوشش دهند که در این راستا موفق به جذب بازیکنانی چون فرزاد حاتمی، مهدی کیانی، ایوب کلانتری و مهدی شریفی شده‌اند. در صورت جذب ترابی سرخپوشان تبریزی تنها یک جای خالی در پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی خواهند داشت اما از آنجایی که سردار باران‌چشمه بعد از ماجرای شریفی اعلام کرده برای باشگاه ملوان جبران می‌کند، بعید نیست ترابی در صورت سرباز شدن راهی ملوان شود.

لازم به ذکر است که ترابی فعلا دانشجو است و مجید جلالی در آخرین مصاحبه‌اش گفته این بازیکن خیال سرباز شدن ندارد. جلالی با قاطعیت اعلام کرد: «مهدی ترابی نه به استقلال می‌رود و نه به تراکتورسازی. او فقط به مقصد تیم‌های اروپایی از سایپا منتقل خواهد شد.» البته جلالی توضیح نداد ترابی بدون سپری کردن سربازی چگونه می‌خواهد به اروپا برود؟!
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of