عالیشاه:از فوت دارستانی شوکه شدم/هواداران یکشنبه روز بزرگی رقم می زنند

 

پرسپولیس اف سی :  هافبک تیم پرسپولیس گفت:پیش بینی می کنم یکشنبه یکی از زیباترین بازی های لیگ را ببینیم.

امید عالیشاه که در مراسم ترحیم اکبر دارستانی،مربی فقید نفت در مسجد رسول حضور یافته بود ، اظهار داشت: اکبر دارستانی در زمانی که من در تیم نفت بودم مربی بدنساز تیم بود.او انسان بسیار زحمتکشی بود که شاگردان زیادی را به  جامعه فوتبال تحویل داد.وقتی شنیدم ایشان درگذشت، واقعا از این اتفاق بسیار ناراحت شدم و شوکه شدم.امیدوارم روحش شاد باشد.او مربی است که بزرگ بود و بزرگ ماند.

وی درباره بازی روز یکشنبه مقابل تراکتورسازی اذعان داشت: ما بازی سختی داریم. حریف ما، حریف آسانی نیست .در آسیا خوب نتیجه گرفته، در لیگ نیز برای گرفتن امتیاز می آید.همیشه بازی های پرسپولیس و تراکتور جذاب بوده است و تماشاگران از دیدن آن لذت بردند.پیش بینی می کنم یکشنبه یکی از زیباترین بازی های لیگ را ببینیم.

عالیشاه خاطرنشان کرد:پرسپولیس به این سه امتیاز بسیار نیاز دارد.ما باید زودتر خودمان را به صدر جدول برسانیم و جزو سه تیم صدر جدول باشیم.در حال حاضر انگیزه خوبی در تیم وجود دارد و بچه ها با روحیه هستند.امیدوارم یکشنبه هواداران یک روز بزرگ دیگر را رقم بزنند.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of