عالیشاه: گل بزنم، اخراج اشکال ندارد

پرسپولیس اف سی: ملی پوش پرسپولیس از انگیزه و روحیه خوب بازیکنان تیمش برای دیدار با استقلال خبر می دهد.

عالیشاه در گفتگو باورزش3 درباره این دیدار گفت: پیروزی در دیدار با ملوان باعث شد تا روحیه خوبی داشته باشیم و در بهترین شرایط به مصاف استقلال خواهیم رفت.

وی ادامه داد: مطمئنا ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند هدف هر دو تیم خواهد بود و امیدوارم هر تیمی که شایسته است در این بازی به پیروزی برسد. ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و از روحیه خوبی نیز برخورداریم و اکنون کاملا آماده این بازی هستیم.

عالیشاه در مورد انگیزه جوانان تیمش نیز گفت: بهرحال بازیکنان جوان ما هم اکنون کاملا باتجربه شده اند و یک دقیقه بازی در پرسپولیس به اندازه چندین بازی در تیم های دیگر به تجربه بازیکنان اضافه می کند. فوتبال اصلا قابل پیش بینی نیست و مسلما برای سه امتیاز به زمین خواهیم رفت و با روحیه ای که از پیروزی های رفت و برگشت در دربی گذشته برابر استقلال داریم کار راحت تری برابر این تیم خواهیم داشت.
عالیشاه در مورد شادی گل احتمالی اش در برابر استقلال و البته احتمال اخراجش بعد از بیرون آوردن پیراهن گفت: واقعا در آن لحظه به این مسائل نمی توان فکر کرد و ما تلاش می کنیم به پیروزی برسیم و هر بازیکنی گل بزند ارزشمند است. اگر گل بزنم نمی دانم چه شادی ای داشته باشم و اخراج بعد از گلزنی مهم نیست. البته شوخی کردم و امیدوارم دیداری زیبا و تماشاگرپسند را به نمایش بگذاریم و به هدفمان در این بازی برسیم
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz