عربشاهی: پرسپولیس دشمن شاد شد/طارمی بازی خورد/قول تان به نوروزی چه شد؟

[ad_1]

پرسپولیس اف سی : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: طارمی پسر خوبی است اما روی ساده لوحی اش بازی خورد و این به ضرر آینده فوتبالی اش خواهد شد.

ضیا عربشاهی، درباره اعتصاب روز گذشته بازیکنان جوان پرسپولیس در تمرین اظهار داشت: متاسفانه یک کار ناپسندیده و بی وقت بود که در این برهه که پرسپولیس عزمش را برای قهرمانی جزم کرده و واقعا فوتبال زیبایی بازی می کندنباید رخ می داد. تعجب می کنم که چرا باید در زمانی این اتفاق بیفتد که عده ای بیرون از پرسپولیس منتظر به حاشیه رفتن این تیم نشسته اند.

وی افزود: پرسپولیس به همان تعداد که طرفدار دارد به همان زیادی هم دشمن دارد. اگر بازیکنان تیم بخواهند از درون موضوعی که می شد با کاپیتان تیم مطرح کرد تا بزرگتر تیم آن را به اطلاع مدیران باشگاه برساند را به این شکل از درون خانواده به بیرون بکشاند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود.

پیشکسوت پرسپولیس در این باره که چه کسی می توانست مانع این اتفاق شود گفت: اینجا سرپرست نقش خیلی مهمی می تواند ایفا کند که متاسفانه سرپرست پرسپولیس توان این کار را نداشته است. سرپرست باید کوچکترین زمزمه ها درباره مسائل این چنینی را بشنود، با بازیکنان صحبت کند و نقش جلوگیری کننده از وقوع چنین مسائلی را داشته باشد.

عربشاهی ادامه داد: البته از یک سو هم باید به بازیکنان حق داد. آنها جوان هستند و به فکر آینده شان. روی مبالغی که باشگاه به آنها قول پرداختش را داده حساب کرده اند اما ای کاش این مشکل را با کاپیتان یا بزرگتر تیم مطرح می کردند چون این اعتصاب در این شرایط اصلا کار قشنگی نبود. برانکو زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و تیم مدعی قهرمانی است.

وی در این باره که گفته می شود مهدی طارمی نقش اصلی را در این اعتصاب ایفا می کرده توضیح داد طارمی بچه خیلی خوبی است اما سیاستی که باید داشته باشد را ندارد. در واقع از ساده لوحی اش سوءاستفاده شده و قطعا عده ای دیگر او را جلو انداختند و طارمی بی شیله پیله هم بازی خورد. نصیحتی برای او دارم که اگر بخوواهد در این قبیل مسائل حاشیه ای شرکت داشته باشد خیلی زود فوتبالش تمام می شود.

بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه داد: از این قبیل بازیکنان کم نداشتیم که در پرسپولیس ستاره بودند اما خیلی زود خاموش شدند چون قدر خودشان را ندانستند. امیدوارم روزی نرسد که طارمی افسوس برخی رفتارهای این روزهایش را بخورد و بفهمد که دیگر برای جبرانش دیر شده است. او باید تمرکزش را روی تمرین و فوتبالش بگذارد نه شرکت کردن در اعتصاب. گرفتن حق و حقوق راه های بهتری هم دارد.

عربشاهی در پایان خاطرنشان کرد: من فقط یک جمله به بازیکنان پرسپولیس می گویم و آن این است که مگر همه شما دست در دست هم نگذاشتید تا با موفقیت پرسپولیس در این فصل و کسب جام قهرمانی روح هادی نوروزی را شاد کنید. به این زودی قول و قرارتان با کاپیتان را فراموش کرده اید؟رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of