عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس : یکسری آدم مریض می خواهند آرامش ما را بر هم بزنند.

پرسپولیس اف سی :حسین عبدی در گفت وگو با خبرنگار ما، درباره برخی شایعات مبنی بر اخذ مبالغ هنگفت از بازیکنان تیم ب پرسپولیس اظهار داشت: ما روز اول از طریق سایت باشگاه اقدام به جذب علاقه مندانی کردیم که می خواستند تست بدهند و از آنها نفری 50هزار تومان گرفتیم. حالا یک عده آدم مریض که به نظر من باید هرچه سریع تر به دکتر مراجعه کنند دست به شایعه سازی زدند.

وی افزود: سوابق همه بازیکنان که آمدند و تست دادند در باشگاه موجود است. خیلی از آنها در تهیه غذای خود مشکل داشتند و از شهرها و روستاهای دور آمدند حالا چگونه این افراد آقازاده و بچه پولدار معرفی می شوند جای سوال دارد. عده ای وقتی می بینند یک کار خوب در باشگاه پرسپولیس انجام شده است می خواهند آن را به بیراهه بکشانند. من می دانم چه کسانی هستند و چه اهدافی را دنبال می کنند.

عبدی در ادامه بیان داشت: کل پولی که ما به عنوان درآمد ثبت کرده ایم 75میلیون تومان شده است و هزینه اردوهای مان 58 میلیون تومان. این مبالغ با اسناد و مدارک در باشگاه موجود است. من متاسفم برای بعضی ها که چون خودشان مریض هستند می خواهند به دیگران اتهام بزنند. ضمنا مگر آقازاده ها فوتبال بازی می کنند. آنها برای خودشان آقایی می کنند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی از تیم ب مورد پسند برانکو قرار گرفته است گفت: ما در مراحل آموزش قرار داریم. این بچه ها فعلا باید آموزش ببینند و هر وقت در شرایط ایده آل قرار گرفتند به تیم اصلی معرفی می شوند.

عبدی در پایان گفت: در تیم ب مربیان زیادی بدون چشمداشت مالی کنار ما قرار گرفتند و کار کردند. افرادی چون محرمی، امامی فر، کرمی، عالیپور، انصاری فر و … تلاش کردند و قراردادشان هم منعقد نشد. اتفاقا به نظر من باید قرارداد مربیان تیم ب رسمی شود.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of