علیرضا حقیقی و شرایط حضور در لیگ اسپانیا

پرسپولیس اف سی : علیرضا حقیقی، دروازه بان شماره یک ایران که شب گذشته نیز در ترکیب ایران قرار گرفت، با پیشنهادی از لیگ اسپانیا مواجه شده است و باید دید مسوولان ماریتیمو اجازه انعقاد این قرارداد را به او خواهند داد یا خیر.

دروازه بان فصل گذشته ماریتیمو که بعد از جدایی از روبین کازان در چند دیدار این تیم به میدان رفت و تجربه بزرگ حضور در فینال جام حذفی این کشور را نیز در کارنامه دارد، با شروع نقل و انتقال تابستانی در اروپا با پیشنهاد تیمی از اسپانیا مواجه شده است و البته مشکل او در این راه قرارداد تیم ماریتیمو است که احتمالا مانع از این انتقال بزرگ شود.

حقیقی که به عنوان تنها دروازه بان لژیونر فوتبال ایران شناخته می شود، تجربه حضور در جام جهانی و جام ملت ها را در کارنامه دارد و تاکنون در دو کشور روسیه و پرتغال به همراه روبین کازان، پنافیل و ماریتیمو حضور یافته و عقد قرارداد با تیم اسپانیایی می تواند شرایط ویژه و منحصر به فردی را برای او شکل دهد و البته ماریتیمو مانع بزرگی برای تحقق این رویا برای شماره یک ایران خواهد بود.

تیم ماریتیمو که برای فصل پیش روی لیگ پرتغال برنامه ریزی ویژه ای داشته، بعد از برکناری نلو وینگادا، با دروازه بان شماره یک و باتجربه برزیلی خود نیز قطع همکاری کرد و روماین سالین 31 ساله بعد از 4 فصل حضور در این تیم مجبور به جدایی شد تا آنها اعتماد خود را به گلر ملی پوش ایرانی شان نشان دهند و همین مساله می تواند کار او را برای جدایی سخت تر کند. حقیقی در پایان بازی روز گذشته برابر قرقیزستان نیز ترجیح داد صحبتی در این باره نداشته باشد و گفته: قراردادم با مارتیمو به پایان رسیده است.پیشنهاداتی دارم اما در حال حاضر مشغول استراحت هستم و سپس تصمیم گیری‌ می‌کنم.

هر چند قرارداد این دروازه بان ایرانی با ماریتیمو به پایان رسیده اما مسوولان این تیم بعد از قطع همکاری با گلر سابق شان نمی خواهند به سادگی حقیقی را هم از دست بدهند و به دنبال راهی برای ادامه همکاری با این دروازه بان هستند که اکنون در رویای حضور در اسپانیا و تقابل با بزرگان فوتبال جهان را در سر می پروراند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *