علیپور: پیشتر هم 4 گل زده ایم و بردهای ما مشکوک نیست/برای قهرمانی همه چیز دست خودمان است

پرسپولیس اف سی: علی علیپور در گفت وگویی، در خصوص برد تیم پرسپولیس مقابل گسترش فولاد، دیدار این تیم مقابل راه آهن و شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر پانزدهم صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

از بازی با گسترش فولاد صحبت کن که موفق شدید در تبریز این تیم را شکست دهید.
ما می دانستیم که حریف سرسختی در تبریز انتظار ما را می کشد. بازی سختی مقابل این تیم انجام دادیم اما برای تمام دقایق بازی برنامه داشتیم و کاملا حساب شده بازی کردیم. ما از این بازی باید 3 امتیاز را می گرفتیم که خوشبختانه اینطور هم شد.

از نظر تفاضل گل نسبت به استقلال خوزستان عقب تر هستید. فکر نمی کنی قهرمان نشدن به دلیل تفاضل گل خیلی ناراحت کننده باشد؟
همه چیز بستگی به خود ما دارد. ما خط حمله خیلی خوبی داریم و 4 گل در تبریز به حریف مان زدیم که تعداد کمی نیست. شرایط در حال حاضر به گونه ای است که همه چیز دست خود ماست و بستگی به عملکرد خودمان دارد.ما با همه توان برای قهرمان شدن بازی خواهیم کرد.

راه آهن برای سقوط نکردن باید پرسپولیس را شکست دهد و از طرفی هم شما برای قهرمان شدن باید این تیم را ببرید. فکر نمی کنی این مسئله کار را سخت خواهد کرد؟
اگر راه آهن ما را شکست دهد و ملوان نبرد آنها در لیگ برتر می مانند و قطعا به همین دلیل با انگیزه بسیار زیادی به مصاف ما می آیند. از طرفی هدف ما قهرمان شدن است و از جان مان مایه می گذاریم تا حاصل زحمات یکساله ما به بار بنشیند. به همین دلیل با تمام قوا وارد این بازی خواهیم شد تا یک برد شیرین را به دست بیاوریم.

شرایط پرسپولیس در آستانه این بازی مهم چطور است؟
خوشبختانه شرایط خوبی داریم و با انگیزه آماده این بازی هستیم. قهرمانی انگیزه همه ما را چند برابر کرده است و قطعا با هدایت کادر فنی هر چه داریم در زمین می گذاریم و امیدوارم که هواداران هم از ما حمایت کنند تا یک قهرمانی باشکوه را جشن بگیریم. وقتی که قهرمان شویم می خواهیم با هانی نوروزی جام را بالای سر ببریم و قطعا در آن شرایط هیجان و لذت بیشتری خواهد داشت.

عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان بدون نام بردن از تیمی عنوان کرده بود که برخی از نتایج مشکوک بودند. در این خصوص صحبتی داری؟
چه مشکوکی؟! همه تیم ها در آخر لیگ با انگیزه بازی می کنند و قطعا هیچ بازیکنی کم نمی گذارد. به هر حال از آنجایی که پایان لیگ است بازیکنان می خواهند بیشتر دیده شوند و به همین دلیل هیچ بازیکنی کم نمی گذارد. البته اسمی از تیم ما برده نشده اما باید بگویم این اولین بار نیست که ما 4 گل زدیم که کسی بخواهد به آن مشکوک باشد. در برخی از بازی ها ما 4-3 گل زده ایم و فقط به نفت باختیم. تیم ما شخصیت قهرمانی دارد و هر بازی برای بردن وارد زمین می شویم. این صحبت ها را جدی نمی گیریم و به آن توجه نخواهیم کرد.

شاید با این شایعات اگر نفت را هم می بردید حرف دیگری به وسط می آمد.
خوشحالم که نفت مثل سایر حریفان مقابل ما با همه توان بازی کرد و کسی نمی تواند به این تیم انگی بزند. خوشبختانه لیگ ایران جزو پاک ترین لیگ های دنیاست و همه تیم ها جوانمردانه بازی می کنند. مطمئن باشید روز جمعه هم 8 بازی برگزار می شود که همه تیم ها جوانمردانه و با شرافت مقابل هم بازی می کنند.

همزمانی بازی ها باعث نمی شود که تمرکزتان را به دلیل نتایج سایر رقبا از دست بدهید؟
در زمان بازی فکر ما فقط به تیم خودمان معطوف است و جای دیگری فکر نمی کنیم. همانطور که در ابتدای مصاحبه گفتم همه چیز بستگی به خود ما دارد و قطعا با یک نتیجه خوب می توانیم قهرمانی مان را جشن بگیریم. ما کاری به سایر نتایج نداریم و فقط به بازی خودمان فکر می کنیم. ما با یک نتیجه دلخواه برنده از زمین بیرون بیاییم فارغ از سایر نتایج بازی های دیگر قهرمان خواهیم شد.

روز جمعه منتظر چه جمعیتی در ورزشگاه آزادی هستی؟
این حرفی نیست که من بخواهم بگویم. چرا که هواداران ما از ابتدای فصل حمایت خوبی از ما کردند حتی در روزهایی که نتایج دلخواه نمی گرفتیم و تیم دچار برخی مسائل حاشیه ای شده بود. در آن شرایط هم هواداران از ما حمایت می کردند و الان هم شرایط به همین گونه است و با حمایت های آنها کار را انجام داده ایم. مطمئنا روز جمعه منتظر بیش از صد هزار هوادار هستیم و می خواهیم روز خوبی را رقم بزنیم. امیدوارم جشن قهرمانی باشکوهی با حضور بیش از صد هزار نفر را جشن بگیریم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *