علی کفاشیان رئیس باقی می‌ماند

پرسپولیس اف سی: به همان اندازه که احتمال برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال وجود دارد به همان اندازه ممکن است که انتخابات لغو شود.

به گزارش “ورزش سه”، همان طور که پیش تر هم گفته شد اگر نامه سازمان بازرسی کل کشور به دست فدراسیون فوتبال نرسد علی کفاشیان و دیگر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفته اند انتخابات را برگزار نمی کنند چرا که این سازمان یک نهاد بالادستی است و وقتی می گوید اساسنامه فدراسیون فوتبال تاییدیه هیئت دولت را ندارد و برگزاری انتخابات غیر قانونی است برگزاری انتخابات بدین معنی است که فدراسیون فوتبال در حال انجام یک عمل غیر قانونی است.

یک احتمال دیگر هم وجود دارد در صورت برگزاری مجمع عمومی رئیس انتخاب نشود. اینکه هیچ یک از نامزدها نتوانند در انتخابات روز شنبه دو سوم آراء را به خود اختصاص دهند. اعضای هیئت رئیسه در آخرین جلسه خود مصوب کرده اند اگر هیچ یک از نامزدها نتوانند این تعداد رای را کسب کنند انتخابات باید از نو برگزار شود و نامزدها دوباره ثبت نام کنند.
هر دو خبر از سوی فدراسیون فوتبال مورد تایید است و گفته می شود در صورت این اتفاقات با تصمیم اعضای مجمع عمومی علی کفاشیان در سمت خود ابقاء می شود و تا زمان برگزاری مجمع عمومی بعدی اداره فوتبال را برعهده خواهد داشت.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz