غیب‌ شدن کارمندی که نامه بخشش دروازه‌بان پرسپولیس را پاره‌کرد

پرسپولیس اف سی – ماجرای بخشیده شدن ایمان صادقی ماجرای عجیبی بود که به یک داستان پر حرف و حدیث در فدراسیون تبدیل شد! اجرا از این قرار بود که نامه بخشیده شدن این بازیکن توسط کمیته داوران به کمیته انضباطی فرستاده شد اما یک نسخه از این نامه وقتی به دست کارمند دپارتمان داوری رسید بدون اینکه اعضای کمیته داوران را در جریان بگذارد نامه را پاره کرد. در این حین کارمند کمیته انضباطی که از کار او به شدت شاکی شده بود مسوولان کمیته داوران را در جریان گذاشت تا آنها یک بار دیگر یک نسخه از آن نامه را به کمیته انضباطی برسانند. بعد از این اتفاق به دلیل این کار کارمند دپارتمان داوری که باعث دلخوری مسوولان کمیته داوران و کمیته انضباطی شد ماجرای بخشیده شدن ایمان صادقی به ماجرای عجیب و پرحرف و حدیثی تبدیل شد!تا جایی که این خبر توسط یکی از شاهدان عینی ماجرا که در کمیته انضباطی حضور داشت به گوش پرسپولیسی‌ها رسید! به این ترتیب بود که یک کار عجیب و بدون دلیل کارمند کمیته داوران به دردسر بزرگی برای این کمیته تبدیل شد و این روزها باید پاسخگوی ماجرای پاره کردن نامه بخشیده شدن ایمان صادقی هم باشند.
همین ماجرا هم بهانه‌ای شد تا فریدون اصفهانیان یک بار دیگر برای اتفاقاتی که در کمیته داوران می‌افتد پاسخگوی رسانه‌ها باشد. در ابتدا اصفهانیان درباره اختلاف نظر زیاد بین کمیته و دپارتمان داوری اینطور پاسخ داد: «اختلاف زیادی بین کمیته و دپارتمان داوری وجود ندارد. هرکسی کار خود را انجام می‌دهد. اگر هم مشکلاتی از قبیل عدم تهیه بلیت برای داوران و یا مشکلاتی از این دست به وجود می‌آید به خاطر تغییر در زمانبندی مسابقات است. مثلا یک بازی به جای پنج‌شنبه به یکباره به شنبه موکول می‌شود. فکر می‌کنم هر کدام از ما وظیفه خود را انجام دهیم، این سوءتفاهمات برطرف خواهد شد.»
پس ماجرای پاره کردن نامه بخشیده شدن ایمان صادقی توسط کارمند دپارتمان داوری چیست؟ اصفهانیان در این خصوص هم اینطور می‌گوید: «اینطور که می‌گویند نیست. ما در ساختمان فدراسیون استقرار نداریم. نامه مذکور از کمیته انضباطی به دپارتمان داوری ارجاع شد اما چون خود آقای عنایت در خارج از کشور حضور داشتند و از طرفی جواب ایمیل شان را هم ندادند باعث شد مشکلاتی به وجود بیاید و ما مجبور شدیم خودمان جواب کمیته انضباطی را بدهیم که این نامه هم اکنون در اختیار دبیر کل است. بعد از آن خود آقای عنایت هم برگشتند و نامه را امضا کردند و فرستادند. به خاطر همین یکسری ناهماهنگی به وجود آمد اما اصلا بحث پاره کردن نامه توسط کسی حقیقت ندارد چون کسی اجازه ندارد این کار را انجام دهد.»
طبق معمول رییس کمیته داوران اتفاقی که شاهدانی را نه فقط در کمیته داوران بلکه در کمیته انضباطی دارد را تکذیب می‌کند و به طور کل مدعی می‌شود که اتفاقی نیفتاده در حالی که این ماجرا هنوز در فدراسیون دهان به دهان می‌چرخد و در حال حاضر کارمند مورد نظر به مرخصی رفته و در اتاق دپارتمان داوری نیست حتی عدم حضور او در دپارتمان باعث شایعه اخراجش شده است! به هرحال ماجرای بخشیده شدن ایمان صادقی و دلخوری پرسپولیسی‌ها از دیر اعلام کردن این خبر باعث شده تا هنوز همه چیز تحت تاثیر این اتفاق عجیب باشد. باید دید عنایت با این کارمند عصبانی چه برخوردی می‌کند؟!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *