فرق دروازه بان خوب و بد را دیدی آقای مدیر؟

پرسپولیس اف سی : پرسپولیس با 31 گل خورده ضعیف ترین خط دفاع 10 تیم اول لیگ را به نام خود زده و صدر جدول را دو هفته مانده به پایان فصل با رده سوم عوض کرده است.

پرسپولیس 51 امتیاز دارد، 44 گل زده داشته و از همه بیشتر گل زده است، اما پایین تر از دو تیم دیگر با 51 امتیاز فقط به خاطر این همه گل خورده و تفاضل گل کمتر باید رتبه ای که با چنگ و دندان پس از سال ها به دست آورده را به راحتی از دست بدهد.

ابتدای فصل و بعد از آن در نیم فصل انگشتمان طاول زد آنقدر که نوشتیم و نوشتیم و نوشتیم و گفتیم و گفتیم که آقای مدیر! دوست عزیز! قهرمانی و شتر سواری دولا دولا نمی شود! مهره می خواهد!

این تیم هرچه می زند هرچه حمله می کند یک خط دفاع فشل و یک دروازه بی دفاع به باد می دهد!  هر بازی که نمی شود سه تا و چهارتا و پنج تا زد و منتظر باشی یک گل کمتر بخوری و بازی را ببری. یک بازی هم نمی شود و بزنی و آن وقت که بخوری می بازی.

دروازه بان حاضر و آماده در فصل و نقل و انتقالات بود و شما گفتید گران است با این پول خرید کردن ارزش ندارد. حالا دیدید ارزش دارد؟ 500 میلیون؟ 1 میلیارد؟ چقدر هزینه داشت؟ چقدر ارزش داشت؟ به قیمت یک جام قهرمانی؟ می ارزید یا نمی ارزید؟

این تیم اگر تا اینجا هم رسیده مطمئنا مدیون هرکس هست کمترین سهمش متعلق به شماست.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *