فرکی سکوتش را شکست/وقتی حمایت محرم را میخواستم که در تیم بودم نه الان!

پرسپولیس اف سی:سرمربی سابق سپاهان با حضور در برنامه ورزش و مردم سکوت خود را شکست و از دلایل برکناری اش گفت. 

دستیار سابق برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی که موفق شده در فصول اخیر به همراه فولاد و سپاهان عنوان قهرمانی لیگ برتر را نیز کسب کند، بعد از نتایج نامطلوب زردپوشان اصفهانی در فصل پانزدهم از سمت خود برکنار شد.

او که بعد از برکناری اش سکوت کرده بود و درباره دلایل برکناری اش صحبت نکرده بود با حضور در برنامه ورزش و مردم حرف های جالبی مطرح کرد: من جز مسائل فنی در دو دوره مختلف مربی اخلاق شدم. اما بعد از اولین شکست و در حالی که در صدر جدول و پیامک هایی روی موبایل من آمد که نشان می دهد چه ماجرایی در پشت پرده در جریان است. نکته این است که وقتی با من این کار را می کنند وای به حال دیگران!

سرمربی سابق سپاهان در ادامه حرف هایش به بازی روز گذشته این تیم برابر راه آهن و الفاظ به کار رفته از سوی هواداران که متوجه او بود اشاره کرد: دوباره حرف از حیا کن و رها کن شد و یک نفر به حمایت از من پرداخت. اما من وقتی حمایت ایشان را می خواستم که آنجا بودم نه اینکه حالا که از آنجا رفته ام.

این واکنش فرکی به مصاحبه بعد از دیدار دو تیم سپاهان و راه آهن و مصاحبه در میسکدزون محرم نویدکیا مربوط بود که به حمایت از سرمربی سابق در برابر هواداران پرداخته بود.

فرکی در ادامه حرف هایش به مرور پیامک هایی پرداخت که به وی ارسال شده بود، پیامک هایی که به طور مشخص به حمایت از نویدکیا می پرداخت. او با اعلام اینکه بازیکنانی مثل نویدکیا روزی در جایگاه او قرار خواهند گرفت از آنها خواست که اخلاق را رعایت کنند.

فرکی در این برنامه سه پیامک خواند که اولین پیام از سوی فردی بود که او را به قرآن قسم داد تا سپاهان را ترک کند. پیامک بعدی از سوی فردی بود که از فرکی خواسته بود تا درباره سلطان (نویدکیا) هیچ صحبتی نکند و در ادامه او پیامکی خواند که فردی در آن مدعی شده بود کرانچار را نیز با همین روش از سپاهان بیرون کرده است!
دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "فرکی سکوتش را شکست/وقتی حمایت محرم را میخواستم که در تیم بودم نه الان!"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Amin
Guest

یه زمانی الگوی باشگاه داری بودن الان با این بازیکن سالاری گند زدن، لیافت فرکی نداشتن