قرارداد “وحید امیری” با باشگاه پرسپولیس روی هواست؟

پرسپولیس اف سی : قرارداد “وحید امیری” با باشگاه پرسپولیس روی هواست؟
هفته گذشته محسن مسلمان راهی باشگاه پرسپولیس شد و بعد از مذاکره‌ای کوتاه با مسوولان این تیم، برای ادامه همکاری با سرخپوشان به توافق دست یافت.
حالا هم خیلی‌ها نگران سرنوشت رامین رضاییان هستند و منتظرند ببینند او چه می‌کند؟ به ویژه که اخیرا زمزمه‌هایی مبنی بر حضور احتمالی این بازیکن در لیگ ترکیه به گوش می‌رسد و این موضوع باعث نگرانی برخی از پرسپولیسی‌ها شده است. نکته جالب اما در مورد این دو نفر این است که مطابق اطلاعات موجود روی سایت سازمان لیگ، هر دوی آنها هنوز یک سال دیگر با قرمزها قرارداد دارند و باید تا پایان لیگ شانزدهم در این تیم باقی بمانند.
اینکه بازیکن با باشگاه قرارداد داشته باشد و باز باشگاه برای جلب نظر او و توافق با وی تلاش کند، یک معنی بیشتر نمی‌تواند داشته باشد؛ اینکه در فوتبال آماتور ایران عمده قراردادهای بلندمدت هم محلی از اعراب ندارند و طوری بسته می‌شوند که بیشتر ضامن منافع بازیکنان باشند. در مورد این قراردادهای به اصطلاح دو ساله گفته می‌شود فصل دوم آنها توافقی است یا به عبارت دیگر بازیکن می‌تواند زیرش بزند. در جدیدترین نمونه هم پرسپولیسی‌ها مدعی هستند با وحید امیری قرارداد دو ساله بسته‌اند، اما به احتمال فراوان تابستان سال آینده تمدید قرارداد وحید با پرسپولیس هم به یکی از داستان‌های عجیب و غریب و کشدار فوتبال ایران تبدیل خواهد شد!
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz