قطبی:می خواستند به من بازيکن سفارشي بدهند،نپذیرفتم،اخراجم کردند

پرسپولیس اف سی:سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس گفت: «هيچ جاي دنيا مربي تيمي را که 11 برد، 6 مساوي و يک باخت در کارنامه دارد به جرم ضعيف بودن اخراج نمي کنند.»

افشین قطبی در خصوص اخراجش از تيم بوريرام تايلند اظهار داشت: «قضيه من در تيم بوريرام اصلا ربطي به عملکرد بد و اين جور چيزها ندارد که متاسفانه برخي از سايت ها و روزنامه هاي ايران به غلط نوشته اند که قطبي اخراج شد. واقعيت اين است که هيچ جاي دنيا مربي تيمي را که 11 برد، 6 مساوي و يک باخت در کارنامه دارد به جرم ضعيف بودن اخراج نمي کنند. اي کاش دوستان ايراني ام در سايت ها و روزنامه هاي کشورم کمي تحقيق مي کردند و بعد علت اخراج من را تيتر مي کردند.»

وی افزود: «به هر حال ذات و سرشت من براي آنهايي که از نزديک بيشتر من را مي شناسند واقعاً عيان و رو است. آنها مي خواستند به من بازيکن سفارشي بدهند که در ترکيب قرار دهم که خب بديهي است که هيچ گاه در عمر ورزشي ام زير بار اين کارها نرفته و نخواهم رفت. وقتي مديران بوريرام ديدند که من به هيچ وجه تمايل همکاري در اين زمينه را با آنان ندارم چنين موضعي گرفتند و متاسفانه دوستان ايراني هم با استناد به نوشته هاي سايت باشگاه و يکي دو روزنامه تايلندي تيتر زدند که قطبي اخراج شد.»

افشين که خيلي ناراحت به نظر مي رسيد در ادامه گفت: «تاکید می کنم که قضيه من اصلا ربطي به اخراج و نتايج ضعيف ندارد. قبل از من يک آقايي مربي اين تيم بود که در جام حذفي منجر به اوت شدن بوريرام شد. حتي روزي که تيم را تحويل گرفتم هفتم جدول بوديم که با تلاش من به سوم جدول رسيده و حالا به فينال اتحاديه هم راه پيدا کرديم! با تمام اين تفاصيل آيا به نظر مي رسد که من از اين تيم اخراج شوم؟»

قطبي در ادامه گفت: «می خواهم از این طریق، اين واقعيت در اختيار ديگر روزنامه ها و سايت ها قرار گیرد. به هر حال من از همه دوستان خوبم در ايران توقع دارم که واقعيت ها را با مردم عزيز و هموطنان خوبم در ميان بگذارند.»

سرمربی سابق تیم ملی ایران ادامه داد: «من اصلا براي مطالب روزنامه هاي تايلند اهميتي قائل نيستم. اما واقعاً دلم مي سوزد که مي شنوم و مي بينم در داخل کشورم عده اي اندک با اطلاعات ناقص و شايد هم مغرضانه در صدد تضعيف من هستند.»

قطبي در پايان افزود: «به هر حال خاطرات خوبي که با پرسپوليس و تيم ملي داشتم براي هميشه در ذهن من ماندگار خواهد بود و بر اين اساس دوست دارم هر حرف و مطلبي که از من خدمتگزار در فضاي رسانه اي ايران چاپ مي شود ريشه و پايه درستي داشته باشد.»
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar