قنبرپور: قدم تراکتوری ها روی چشم|90 دقیقه هجومی و بیرحمانه بازی می کنیم

 

پرسپولیس اف سی : مربی پرسپولیس گفت:هر احتمالی درباره هر پستی از تیم ما وجود دارد.

مصطفی قنبرپور،درباره آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: شرایط بچه ها خوب است. امروز ساعت 11 بازیکنان تمرین خود را انجام دادند و پس از نهار، از هم جدا شدند. فردا هم ساعت11 تمرین داریم و بعد نوبت به اردویمان در هتل المپیک می رسد. روز یکشنبه هم به مصاف تیم خوب تراکتورسازی می رویم.

وی درباره تقابل با تراکتورسازی پس از دو برد این تیم در مسابقات باشگاه های آسیا گفت: تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خیلی خوبی گرفته است و قطعا با روحیه ای بسیار بالا مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. ما می دانیم که آنها بازیکنان کلیدی در ترکیب خود دارند و قطع به یقین برانکو این مسایل را به بازیکنان گوشزد می کند. ما بازی های این تیم را دیده ایم و آنالیز کافی را انجام داده ایم. از منظر دیگر اگر بخواهیم به قهرمانی فکر کنیم، با توجه به بازی های سختی که در ادامه لیگ داریم، باید بتوانیم در مسابقه با تراکتورسازی به برتری دست یابیم. با همدلی اگر حادثه غیر مترقبه ای پیش نیاید، تراکتورسازی را شکست خواهیم داد.

مربی پرسپولیس درباره حریف روز یکشنبه این تیم بیان داشت:ما با یک تیم باقدمت و با قداست بازی داریم که همواره در سطح اول فوتبال ایران مطرح بوده است. آنها از یک سرمربی ارزنده برخوردارند که هرجا رفته موفق عمل کرده و در همین مدت کوتاه نیز دیدیم که در تراکتورسازی تحول ایجاد کرد. ما بازی های اخیر این تیم برابر الجزیره امارات را با دقت مورد بررسی قرار دادیم و برانکو بر این نظر است که ما یکشنبه بازی آسانی نداریم.

مربی پرسپولیس در رابطه با حضور هواداران تراکتورسازی در استادیوم اذعان داشت: قدم آن ها روی چشم. البته ما می دانیم که هواداران بامعرفت پرسپولیس با حضور چشمگیر خود در استادیوم، به ساقهای بازیکنان گرما هدیه می کنند. مساله ای که سبب می شود تا دقیقه 90 هجومی و بیرحمانه بازی کنیم.

قنبرپور درباره بازیهای پرسپولیس مقابل سایپا و ذوب آهن که تیم در آخرین لحظات برد را از دست داد، گفت: نفر اول تیم برانکو است. با توجه به شرایطی که در یک مسابقه فوتبال پیش می آید قطع به یقین باید تعویض انجام شود. برانکو خودش به تعویض ها اشراف دارد. فکر می کنم اتفاق رخ داده در بازی سایپا یک حادثه بود. کافی بود همان توپ آخر از بالای دروازه بیرون برود تا بازی را ببریم. اما تیم ما نشان داده که تیمی یکدست است. امیدوارم روز یکشنبه با دیداری هجومی، منطقی و خارج از احساس 3 امتیاز را از آن خود سازیم.

قنبرپور درباره اهمیت امتیازات این بازی گفت: من با این بحث که ما نیاز مبرم به سه امتیاز این مسابقه داریم موافق هستم. هر تیمی از حداقل فرصت ها استفاده کند برنده می شود و ما نیز به دنبال هر سه امتیاز بازی هستیم. البته در تورنمنت ها ممکن است خیلی از تیم ها مثل دونده هایی که می دوند عقب بیفتند و یا انرژی کم بیاورند امابازی در نهایت آن کسی که از خط پایان رد می شود مهم است. ما اگر اسیر حوادث غیرمنتظره نشویم می توانیم از این بازی به امتیازات مورد نظرمان برسیم.

این مربی درباره غیبت احتمالی کمال کامیابی نیا و تمهیدات کادر فنی پرسپولیس برای پر کردن جای خالی وی بیان داشت: تا فردا صبر می کنیم هنوز کمال از لیست ما خارج نشده و قرار است آقای برانکو درباره این بازیکن تصمیم نهایی را بگیرد.

قنبرپور در پایان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال تغییر در خط دروازه پرسپولیس وجود دارد اذعان داشت: هر احتمالی درباره هر پستی از تیم ما وجود دارد اما همه این اتفاقات با نظر و صلاحدید برانکو اتفاق خواهد افتاد.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of