لیاقت قهرمانی در این فصل را داریم | ماريچ: شايعه است، مصدوم نيستم

 

پرسپولیس اف سی :  لوکا ماریچ، مدافع کروات پرسپولیسی‌ها که بار دیگر توانسته است اعتماد برانکو ایوانکوویچ را جلب کند و در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد، از شنیدن شایعه مصدومیت خود متعجب شد.

این بازیکن گفت: «شایعاتی مبنی بر مصدومیت من منتشر شده که این موضوع را تکذیب می‌کنم. کاملاً سالم هستم و تمریناتم را انجام می‌دهم. در تمرینات گروهی شرکت دارم و تمرینات بدنی و تاکتیکی را پیگیری می‌کنم. هیچ مشکلی هم ندارم.»

اين بازيكن در مورد شرايط پرسپوليس نيز ادامه داد: «شرايط ما با خيلي از تيم‌ها فرق دارد. به اين خاطر كه انتظارت از ما بسيار زياد است و به همين دليل باكيفيت بازي مي‌كنيم. همچنين از يك مربي خيلي شايسته و بازيكناني كه تنها به موفقيت فكر مي‌كنند، استفاده مي‌كنيم. از اين رو در مورد شرايط پرسپوليس نبايد ترديدي داشته باشيد. ما كار خودمان را دنبال مي‌كنيم.»

مدافع كروات پرسپوليس اضافه كرد: «شما در مورد شانس پرسپوليس براي قهرماني صحبت مي‌كنيد و من به شما مي‌گويم حتماً اين اتفاق رخ مي‌دهد، چون ما هر روز به قهرماني فكر مي‌كنيم. قهرماني براي ما بسيار مهم است، مخصوصاً در اين فصل كه لياقت كسب اين عنوان را هم داريم.»

ماريچ با اشاره به فاصله 4 امتيازي پرسپوليس با استقلالِ صدرنشين افزود: «دوست ندارم حرفي بزنم كه حساسيت ايجاد كند ولي 4 امتياز در 9 بازي، اختلافي نيست كه نتوانيم جبران كنيم، به خصوص اينكه با يكي از رقباي‌مان كه در جدول بالاتر از ماست، بازي مستقيم داريم. اميدواريم اتفاقات در ليگ به شكلي رقم بخورد كه در نهايت قهرماني را به هواداران‌مان هديه بدهيم و فصل را با اين عنوان به پايان برسانيم.»

او در مورد ديدار هفته بيست ‌و دوم تيمش مقابل تراكتورسازي گفت: «تراكتورسازي از جمله تيم‌هايي بود كه در دور رفت، واقعاً ما را اذيت كرد ولي توانستيم بازي رفت را با پيروزي پشت ‌سر بگذاريم. حالا هم خيلي اميدواريم اين اتفاق دوباره رخ دهد. با توجه به هواداران زياد، تجربه مربيان و تلاش بازيكنان مي‌توانيم بازي را ببريم. البته بايد به تيم حريف هم احترام گذاشت، زيرا بسيار آماده هستند و مهره‌هاي خوب فراواني را در ليست خود مي‌بينند. براي ما اين مهم است كه هواداران از فوتبال لذت ببرند و در نهايت اميدوارم برد با پرسپوليس باشد.»رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of