محرم 1.5 میلیارد برای دو بازی گرفته؟

پرسپولیس اف سی: در روزهایی که محرم نویدکیا در قهر به سر می‌برد، با انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان در سایت سازمان لیگ، حرف و حدیث‌های زیادی درباره مبلغ قرارداد کاپیتان سپاهان که خود را خانه‌نشین کرده بود به وجود آمد.
در این روزها برخی گزارش‌ها حکایت از این داشت که محرم نویدکیا با وجود مصدومیت‌های زیادی که دارد، همچنان با مبالغ هنگفتی با سپاهان قرارداد امضا می‌کند و البته با وجود این قراردادها همچنان هر زمان که صلاح بداند در خدمت تیم است و هر زمان که بخواهد هم قهر می‌کند.
در روزهایی که بحث قرارداد بازیکنان داغ بود، مبالغی برای نویدکیا مطرح می‌شد که تعجب‌آور بود و البته خیلی زود مثل خیلی چیزهای دیگر با تکذیب روبه‌رو شد؛ این در حالی بود که همه می‌دانستند، نویدکیا تمام فصل و همه بازی‌ها را در اختیار تیم نخواهد بود، چنانچه همین اتفاق هم افتاد و به بهانه‌های واهی این بازیکن تا هفته یازدهم به درستی در خدمت تیم نبود.
شایعات درباره مبلغ قرارداد نویدکیا در حالی دهان به دهان می‌چرخید و حرف و حدیث‌های زیادی درباره هزینه گزاف سپاهان برای این بازیکن وجود داشت که مسوولان این باشگاه به بهانه نداشتن پول و شرایط مالی بد تیم از مبلغ قرارداد سایر بازیکنان از جمله هادی عقیلی، رحمان احمدی، شهاب گردان و… کم کرده بودند و برخی بازیکنان قدیمی از جمله احسان حاجی‌صفی و علی احمدی هم از تیم جدا شدند. حالا با شنیدن کدهایی که فرکی می‌دهد باید پذیرفت که سرمربی سابق سپاهان، مبلغ قرارداد همان آقای سلطان را فاش کرده است؟ آیا بازیکن دیگری در سپاهان سراغ داریم که در طول یک فصل در چند بازی بیشتر در خدمت تیم نباشد؟ منظور حسین آقا دقیقا مشخص می‌شود که چه کسی است؛ همان آقایی که بازی نمی‌کند، مصدوم است و میلیاردی پول به جیب می‌زند.

منبع: ایران ورزشی
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of