محسن بنگر : هواداران پرسپولیس را دوست دارم

پرسپولیس اف سی : در روزهایی که هواداران پرسپولیس منتظر بودند قرارداد بازیکنان باتعصب این تیم از جمله محسن بنگر، امید عالیشاه و احمد نورالهی امضا شود، مسوولان باشگاه به سراغ چهره هایی رفتند که پیش تر هواداران پرسپولیس را به خاطر پول بیشتر تنها گذاشته بودند و بدون اینکه نظر برانکو را جویا شوند، آنها را جانشین ستاره های سال گذشته تیم کردند.

با محسن بنگر، مدافع با تعصب پرسپولیس تماس گرفتیم و او ابتدا در خصوص سیدجلال حسینی گفت: سید بازیکن بزرگ و باتجربه ای است. این نظر کادر فنی بود که او با پرسپولیس قرارداد ببندند و من هم حرفه ای هستم و مشکلی با این موضوع ندارم.

مدافع فصل قبل پرسپولیس ادامه داد: باشگاه با افکار عمومی بازی کرد. یکبار گفتند بنگر را می خواهیم و بار دیگر عکس این حرف را می زدند. قبل از اینکه آقاجلال قرارداد ببندد من می دانستم که مرا نمی خواهند اما هیچ حرفی نزدم تا باشگاه در آرامش کارش را انجام دهد. هواداران هم که مانند همیشه در این مدت به من لطف داشتند و از آنها ممنون هستم.

از بنگر پرسیدیم ناراحت نیست که از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد که پاسخ داد: من بازیکن حرفه ای هستم و هیچ مشکلی برای جدایی ندارم. به باشگاه دیگری می روم و با آنها قرارداد امضا می کنم.

او که گویا دلش شکسته بود، گفت: می دانم مانند دیگر بازیکنان پرسپولیس محبوب نیستم اما هواداران پرسپولیس در قلب من جا دارند. من چون پرسپولیسی هستم با دنده شکسته و پای مصدوم برای این تیم بازی کردم. در چهار سالی که در این تیم بودم سه نایب قهرمانی به دست آوردم.

بنگر در خصوص صحبت هایی که در مورد پیوستن او به تراکتورسازی شنیده می شود هم به بانک ورزش گفت: صحبت های خوبی با تراکتوری ها انجام دادم و حالا منتظرم تا آقای قلعه نویی از سفر برگردد تا صحبت ها را ادامه دهیم. خوشحالم که از لباس قرمز به لباس قرمز می روم.

او در پایان گفت: سعی می کنم به هر تیمی بروم هوادارانش را خوشحال کنم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of