محسن خلیلی: اقتدار برانکو باید حفظ شود

پرسپولیس اف سی:پیشکسوت پرسپولیس معتقد است حفظ اقتدار کادرفنی اولویت اول در دنیای حرفه ای فوتبال است.

محسن خلیلی بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس گفت: در دنیای حرفه‌ای فوتبال اصل اول حفظ اقتدار و دیسیپلین سرمربی است. اگر خدشه‌ای به جایگاه سرمربی تیم وارد شود لطمات جبران ناپذیری به پرسپولیس وارد می‌شود.

وی افزود:رضاییان بازیکن خوبی است و برای تیم زحمات بسیاری کشیده است اما هواداران پرسپولیس و مدیریت این باشگاه باید به نظرات کادرفنی احترام بگذارند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره بازی تیم ملی با قطر نیز گفت: با وجود سرمایه گذاری گسترده تیم‌های حاشیه خلیج فارس و به خدمت گرفتن بازیکنان چندملیتی، این تیم‌ها پیشرفت زیادی کرده اند اما با این وجود هنوز سطح این تیم‌ها و به ویژه تیم قطر با تیم ایران و استاندارد‌های روز دنیا فاصله دارد.

خلیلی با اشاره به ناهماهنگی‌های به وجود آمده بین کادرفنی تیم ملی و بعضی باشگاه‌های لیگ برتری درباره تعطیلی لیگ نیز اینگونه واکنش نشان داد: امیدوارم این مشکلات خللی در عملکرد تیم ملی ایران به وجود نیاورد و البته باشگاه‌ها نیز از این تعطیلات آسیب نبینند. به نظرم در این مورد باید طوری برنامه‌ریزی شود که هم منافع تیم ملی و هم منافع باشگاه‌ها تامین شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of