محسن مسلمان بمب جدید منصوریان؟

پرسپولیس اف سی : بعد از کش و قوس‌های فراوان سرانجام علیرضا منصوریان با نظر اعضای هیات‌مدیره به عنوان سرمربی استقلال معرفی شد تا در لیگ شانزدهم روی نیمکت آبی‌پوشان تکیه بزند.

 

منصوریان کسی بود که هیچوقت علاقه‌اش به مربیگری استقلال را کتمان نکرد و بر این فرضیه که رویایش هدایت این تیم است، صحه گذاشت. او حالا در اوج محبوبیت به استقلال برگشته و احتمالا هواداران هم که مدتها منتظر شنیدن این خبر بودند، بیشترین تعامل را با او به خرج خواهند داد. یادمان باشد منصوریان همان کسی بود که در قامت مربی نفت، قول داد قهرمانی را از پرسپولیس می‌گیرد و البته همین کار را هم کرد!

 

یک نکته جالب در مورد علیرضا منصوریان این است که هافبک همه‌کاره پرسپولیس علاقه بسیار زیادی به او دارد. مسلمان در دو مقطع برای پرسپولیس توپ زده؛ اولی مربوط به نیم‌فصل دوم لیگ سیزدهم می‌شد که با نایب قهرمانی همراه بود و دومی از آغاز لیگ پانزدهم شروع شد و همچنان هم ادامه دارد.

 

محسن که دو مقام دومی با سرخپوشان دارد، بین این دو مقطع در آستانه پیوستن به استقلال قرار گرفت. او در آن زمان مدعی شد همه اعضای خانواده‌اش «آبی» هستند و دوست دارد به این تیم ملحق شود. در نهایت آن انتقال رخ نداد تا مسلمان کمی بعدتر به پرسپولیس برگردد.

 

او حالا یکی از موثرترین بازیکنان تیم برانکو است که برای ادامه همکاری با این مربی حداقل برای یک سال دیگر به تفاهم رسیده است. با این وجود آنهایی که اخبار مربوط به فوتبال را دقیق‌تر دنبال می‌کنند حتما یادشان هست که مسلمان از شدت علاقه به منصوریان، دو سال پیش در مصاحبه‌ای جنجالی گفته بود: «اگر منصوریان سرمربی استقلال بود، با هزار تومان برایش بازی می‌کردم.» امروز اما بعید است چنین اتفاقی رخ بدهد و محسن که یک سال دیگر هم با قرمزها قرارداد دارد، به بمب هزار تومانی تیم منصوریان تبدیل شود!
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of