محسن یگانه: گل‌های زاید بهترین خاطره‌ام از دربی است

من این بازی را در کنار خانواده می دیدم و بعد از گل سوم ایمون زاید از خوشحالی به دور خانه می دویدم. هنوز هم گل های این بازی را در داخل گوشی تلفن همراهم دارم

پرسپولیس اف سی: محسن یگانه طرفدار پرسپولیس است و این علاقه را پنهان نمی‌کند. این خواننده محبوب پاپ در آخرین مصاحبه‌اش درباره پرسپولیس گفت:« من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم. همین طور تمام اعضای خانواده مان نیز طرفدار تیم پرسپولیس هستند. اکثر بازی های تیم پرسپولیس را دنبال می کنم. اما امسال سال خوبی نبود.بعد از درگذشت کاپیتان هادی نوروزی، همایون بهزادی را نیز از دست دادیم و این خیلی برای من سخت و غمگین بود.»

یگانه درباره خاطرات خوبش از بازی‌های پرسپولیس گفت:« در طی این چند سال که بازی های تیم پرسپولیس را می بینم یا به استادیوم رفته ام، یکی از جذاب ترین مسابقات، دربی بود که امروز سالگرد آن است و در آن بازی در لحظات پایانی توانستیم برنده مسابقه شویم که معروف به دربی 3-10-10 است. من این بازی را در کنار خانواده می دیدم و بعد از گل سوم ایمون زاید از خوشحالی به دور خانه می دویدم. هنوز هم گل های این بازی را در داخل گوشی تلفن همراهم دارم و سالروز دربی خاطره انگیز را به تمامی هواداران پرسپولیس تبریک عرض می کنم و امیدوارم روزی با سرودن و خواندن یک اثر خوب درباره تیم پرسپولیس بتوانم هواداران را شاد کنم.»
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of