مسلمان: سه امتیاز است اما شیرینی‌اش متفاوت

پرسپولیس اف سی:  محسن مسلمان که رفته رفته خود را به برانکو ایوانکوویچ تحمیل می کند در دیدار با ملوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار و البته تعویضی این تیم بود که موفق شد با حضورش روند بازی را تغییر دهد.

مسلمان در گفتگو با “ورزش سه”، درباره شرایط تیمش پیش از دربی و شانس پیروزی تیمش گفت: از بعد از بازی با ملوان همه روی این بازی تمرکز کرده ایم و تمرینات مناسبی نیز در این رابطه پشت سر گذاشتیم. همه ما به دنبال این هستیم تا نتیجه مناسبی در این بازی کسب کنیم و به روند رو به رشدمان ادامه دهیم.

هافبک شماره 77 پرسپولیس در ادامه گفت: خیلی خوشحالم که در بازی با ملوان موفق شدم نظر کادرفنی را جلب کنم و از عملکردم رضایت داشته باشند. خودم هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنم و خیلی زود به بازیکن ثابت پرسپولیس تبدیل خواهم شد و تمام توانم را به کار خواهم گرفت.

وی در ادامه درباره احتمال حضورش در برابر استقلال گفت: تمام بازیکنان می خواهند در این بازی حضور داشته باشند و اهل شعار نیستم و قبول داریم این یک بازی متفاوت است و در عین حال که سه امتیاز دارد اما ارزش این سه امتیاز به کل فصل و شیرینی آن است. تمام تلاش مان را می کنیم تا هواداران را سربلند کنیم و امیدوارم با حمایت آنها موفق به کسب یکی بهترین امتیازات این فصل مان شویم. من نیز تمام تلاشم را در طول هفته انجام داده ام و در فاصله باقی مانده به بازی نیز تمرینات خوبی پشت سر گذاشتم و منتظر یک فرصت هستم.

مسلمان در پایان درباره شادی گلش در صورت گلزنی احتمالی در این دربی گفت: اهل کری خوانی نیستم و دوست دارم مسیر بدون حاشیه ای که برگزیده ام را به خوبی پشت سر بگذارم. همه ما می دانیم که جای هادی عزیز در این بازی خالی است و از دوستان استقلالی ام نیز تشکر ویژه ای می کنم که در این مدت با ما همدردی کردند و در نهایت نیز در صورت برد آن را به کاپیتان هادی تقدیم خواهیم کرد
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of