معنای دوگانه احترام در باشگاه آبی/ علی ضیا عذرخواهی کرد، استقلال نه!

 پرسپولیس اف سی: عذرخواهی رسمی مجری جوان تلویزیون از سرمربی استقلال به واسطه آنچه در یک محفل خصوصی از زبان او در کنایه به پرویز مظلومی مطرح شده بود، برای سرمربی آبی ها کفایت نمی کرد. مظلومی و باشگاه استقلال، تا پای تهدید جدی به شکایت از ضیا پیش رفتند و موفق شدند او را ممنوع التصویر کنند. حتی بعد از ملاقات مستقیم مجری ممنوع التصویر با پرویز مظلومی، جو اطراف او آرام نشد و هنوز اعتراض استقلالی ها ادامه داشت. آبی های تهران، حالا یکی از شلوغ ترین مقاطع رسانه ای تاریخ باشگاه را سپری می کند. روزهای بیانیه های مداوم و کنایه های تمام نشدنی.

استقلالی ها در شرایطی علی ضیا را دعوت به احترام می کنند که در روزهای اخیر، نامحترمانه ترین بیانیه این سال های فوتبال ایران را علیه سرمربی تیم ملی منتشر کردند. بیانیه ای سرشار از توهین و حتی اشاره های نژادپرستانه بود. بیانیه ای که در آن سرمربی تیم ملی به عنوان فردی متوهم معرفی شده بود که پایش را بیشتر از گلیمش دراز کرده است. آن ها حتی به مسائل مالی به معنای «فاکتورسوم» حضور در تیم ملی اشاره کردند و با اشاره کنایه آمیز به کشور موزامبیک، نشان دادند که برای تحقیر سرمربی تیم ملی، از هیچ راهی دست نمی کشند. یک روز بعد، وقتی مشخص شد تحلیل مرد پرتغالی تیم ملی از دعوت نکردن رحمتی به آن تندی که در رسانه های ایراتی ترجمه شده، نبوده، استقلال بیانیه دیگری منتشر کرد و همه چیز را سوتفاهم دانست اما حاضر به عذرخواهی از کی روش نشد!

بهشتِ آبی این روزهای بیانیه نویس ها، مسئولیت اشتباه و قضاوت خطای زودهنگام اش را قبول نمی کند اما به صورت همزمان انتظار دارد همه اظهارنظرها در مورد این باشگاه از صاقی عقلانیت و منطق عبور کرده باشند. شاید بد نیست استقلالی ها یک بار هم که شده، از خودشان شروع کنند و یکی از این بیانیه های دستوری و سلطه جویانه را برای خودشان بنویسند!/آی اسپورت
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of