ملی‌پوش پرسپولیس: چند تماشاگرنما باعث انجام چنین تصمیمی شدند

پرسپولیس اف سی: کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی پرسپولیس از نحوه آماده‌سازی سرخپوشان در جزیره کیش کاملا راضی است.

کامیابی‌نیا که در ماه‌های گذشته تبدیل به یکی از مهمترین چهره‌های پرسپولیس شده است، در گفت و گو با ورزش سه در این‌باره صحبت می‌کند.

این اردو به درد بخور است

خدا را شکر اردوی خوبی در کیش داریم و من فکر می‌کنم این اردو خیلی به دردمان می‌خورد و موثر است.

باید به تصمیم سازمان لیگ احترام بگذاریم

در مورد وقفه باید بگویم که این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته و تمام تیم‌ها باید به آن احترام بگذارند. تمرینات بسیار خوبی در کیش انجام می‌دهیم. آب و هوا خوب است و زمین شماره یک المپیک هم بسیار شرایط مناسبی داشت.

فوتبال زیبا حاصل تمرین خوب است

در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس فوتبال را زیبا انجام می‌دهد باید بگویم که نتیجه تمرینات خوبی است که انجام می‌دهیم گرچه نشده خوب نتیجه بگیریم و در این مدت خیلی چیزها دست به دست هم داد تا فوتبال زیبایی که ما بازی می‌کنیم، حاصلش نتیجه دلخواه ما نباشد. سعی و تلاش تمام بچه‌ها این است که در بازی‌هایمان موقعیت‌هایمان را تبدیل به گل کنیم. ما خیلی خوب تمرین می‌کنیم و باید بتوانیم موقعیت‌های آخرمان را تبدیل به گل کنیم. بازیکنان ما جوان هستند و باید از تمرکز بالایی برخوردار باشند.

آنهایی که توهین کردند، پرسپولیسی نیستند

در مورد کوچ بازیکنانمان از اینستاگرام باید بگویم چیز خاصی نبوده به هر حال به شخصه عکس‌هایم را پاک کرده‌ام و تمرکزم روی تمرین است. یک عده تماشاگرنما به یکی، دو تا از هم‌تیمی‌ها ما توهین کرده‌اند و من مطمئنم که آنها پرسپولیسی نیستند، بنابراین تمام بچه‌های ما تصمیم گرفتند که فعلا در اینستاگرام فعالیت نکند و تمرکزشان را روی فوتبال بگذارند، با تمرکز تمرین می‌کنیم تا بتوانیم 6 امتیاز بازی باقیمانده تا نیم فصل را بگیریم. بزرگترهای تیم مثل بنگر، نورمحمدی و غیره به جوان‌ها کمک می‌کنند و با نظرات آنها بود که عکس‌هایمان را از اینستاگرام پاک کردیم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz