مهدی طارمی تلاشی برای بازگرداندن رامین رضاییان نداشته است

پرسپولیس اف سی:در چند روز گذشته خبرهایی از اردوی تیم‌ ملی در ایتالیا شنیده می‌شد که مهدی طارمی قصد دارد برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس پادرمیانی کند. خبری که واکنش تند برانکو و البته تکذیب خود طارمی را به همراه داشت.
رامین رضاییان که این روزها از طرق مختلفی سعی دارد نظر برانکو را برای بازگشت به پرسپولیس جلب کند تا کنون موفق به این‌کار نشده و سرمربی پرسپولیس هربار اعلام کرده نیازی به او ندارد.
در چند روز گذشته خبرهایی از اردوی تیم‌ ملی در ایتالیا شنیده می‌شد که مهدی طارمی قصد دارد برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس پادرمیانی کند. خبری که واکنش تند برانکو و البته تکذیب خود طارمی را به همراه داشت.
برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که خبر پادرمیانی طارمی برای رضاییان صحت ندارد و این بازیکن هیچ تلاشی برای برگشتن رضاییان به پرسپولیس نداشته است.
طارمی که خودش هم در فصل نقل و انتقالات سعی در جدایی از این تیم داشت و در نهایت با وساطت اطرافیان باشگاه پرسپولیس توانست رضایت برانکو را برای بازگشت جلب کند، به خوبی می‌داند جایگاهش در پرسپولیس طوری نیست که بخواهد برای کسی وساطت کند.
از طرفی دیگر، حضور حسین ماهینی در پستی که رضاییان در آن بازی می‌کند هم باعث شده طارمی علاقه‌ای به سعی در بازگشت رضاییان نداشته باشد.
حسین ماهینی دوست صمیمی و همشهری طارمی است و رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و برای همین طارمی فکر می‌کند اگر برای بازگشت رضاییان تلاشی انجام دهد باعث دلخوری ماهینی می‌شود.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of