مهلت دو ماهه به مکانی برای جلوگیری از ممنوع الفعالیت شدن در فوتبال

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: طبق آیین‌نامه انضباطی، دروازه‌بان پرسپولیس ۲ ماه وقت دارد رضایت شاکی خود را رسما جلب کند.

به گزارش پرسپولیس اف سی  و به نقل از تسنیم، حسین عبداللهی در خصوص اینکه اگر مکانی رسما نتواند رضایت مدیربرنامه‌های سابقش را جلب کند آیا از حضور در پرسپولیس منع می‌شود، اظهار داشت: طبق قانون و آیین‌نامه انضباطی اگر از یک بازیکن یا مربی شکایتی صورت گیرد و کمیته انضباطی به سود شاکی رای دهد، پس از گذشت یک مهلت تعیین شده‌ای با در خواست اجرای فردی که شکایت کرده می‌تواند جلوی فعالیت آن بازیکن یا مربی گرفته شود مگر آنکه رضایت شاکی رسما جلب شده و به اطلاع کمیته انضباطی برسد.

وی در خصوص مدت زمان تعیین شده برای گرفتن رضایت رسمی اظهار داشت: اگر شاکی فرد باشد مهلت تعیین شده ۲ ماه است و اگر شاکی باشگاه یا یک نهادی باشد مهلت تعیین شده ۳ ماه است. در موضوع مکانی نیز مدیربرنامه‌های سابقش شکایت کرده و کمیته انضباطی رای به محکومیت دروازه‌بان پرسپولیس داده است، بنابراین طبق آیین‌نامه انضباطی وی ۲ ماه وقت دارد رسما شکایت شاکی خود را جلب کند در غیر این صورت اگر مدیربرنامه‌های سابقش درخواست اجرای حکم کند اجازه فعالیت به مکانی داده نمی‌شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of