میناوند:بازی ایران و قطر مرا یاد سال ۲۰۰۲ انداخت

پرسپولیس اف سی:بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نکته منفی دیدار با قطر این بود که تیم ایران نتوانست روی اعصاب خود مسلط باشد.

مهرداد میناوند در خصوص برتری دو بر صفر ایران مقابل قطر گفت: این بازی بسیار شبیه دیدار ایران مقابل عربستان در مقدماتی جام جهانی 2002 بود. در آن سال نیز نیمه اول بازی گره خورد و در نیمه دوم با پنالتی علی دایی درگیری های زیادی ایجاد شد و در نهایت توانستیم بازی را دو بر صفر ببریم.

وی افزود: برابر قطر در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم که به نظر من این ناشی از نداشتن بازی های تدارکاتی کافی است. تیم چند ملیتی قطر آمده بود که برابر ما دفاع کند ولی در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر شد. نیمه دوم بازی از آنِ ما بود هرچند بازیکنان ما بسیار عجولانه به ما پاس می دادند اما اگر بعدها به جام جهانی برویم کسی نمی گوید که تا دقیقه 90 نتوانسته بودیم به قطر گل بزنیم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ادامه داد: جهانبخش گل خیلی خوبی زد و نشان داد که پتانسیل خیلی بالایی دارد. امیدوارم او روزی در یکی از بهترین تیم های اروپا بازی کند.

میناوند درباره حواشی این دیدار عنوان کرد: نکته منفی این دیدار این بود که تیم ایران نتوانست روی اعصاب خود مسلط باشد. درست است که برخی تصمیمات داور به نفع قطر بود ولی ما باید آنقدر موقعیت خلق کنیم که حتی اگر داور  به نفع قطر چرخشی هم داشت بتوانیم پیروز شویم.

وی با تمجید از هواداران تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: زمانی که ما بازی می کردیم وقتی حدود دقیقه 70 نمی توانستیم گل بزنیم اتفاقات دیگری می افتاد ولی خوشحالم که تماشاگران ما پیشرفت کرده اند و به نظر من این حرفه ای گری به تماشاگران نیز انتقال یافته است.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره ناآمادگی برخی بازیکنان ایران اظهار داشت: این موضوع را اصلاً قبول ندارم. به نظر من کسی به جز سرمربی نمی تواند درباره انتخاب بازیکنان نظر دهد و نباید در کار فنی تیم دخالت کنیم.

میناوند درباره بازی روز سه شنبه هفته پیش رو برابر چین گفت: می توانیم چین را هم شکست دهیم.`
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of