نوری تکذیب کرد؛ با پرسپولیس مذاکره نکردم

 پرسپولیس اف سی: بحران تیم فوتبال مسیمیر در لیگ قطر همچنان ادامه دارد. آنها امسال جزو کاندیداهای اصلی سقوط هستند و این شرایط برای محمد نوری کاپیتان ایرانی مسیمیر خوشایند نیست. نوری درخصوص نتایج ضعیف تیمش در رقابت‌های لیگ قطر و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد. او همچنان تلاش می‌کند تا در مورد آینده فوتبالی‌اش در این تیم اظهار نظر روشنی نداشته باشد.

چرا این‌قدر بد نتیجه می‌گیرید؟
جواب دادن به این سؤال آسان است. ما ضعیف هستیم و بد نتیجه می‌گیریم. متأسفانه تیم خوب بسته نشده است که بتواند در لیگ ستارگان عرض اندام کند. تیم‌هایی که در حال سقوط هستند چند بازیکن گرفتند تا خودشان را تقویت کنند اما تیم ما هنوز بازیکنی جذب نکرده است.

اگر بازی قبلی را می‌بردید، شرایط بهتر می‌شد؛ درست است؟
بله، ما با تیمی بازی داشتیم که آنها هم شرایط خوبی نداشتند ولی متأسفانه باختیم. در این بازی بی‌تجربه بودیم و این در حالی است که سه امتیاز مسابقه برای ما بسیار تعیین‌کننده بود. در این بازی سرمربی ما دو بازیکن خارجی تیم را هم از ترکیب بیرون گذاشت.

مثل اینکه کیفیت بازیکنان مسیمیر خیلی پایین است؟
فوتبال یک بازی ۱۱ به ۱۱ است. این درست است که تیم‌های قطری می‌توانند از چهار بازیکن خارجی استفاده کنند ولی هفت بازیکن دیگر هم تعیین‌کننده هستند. تعدادی از بازیکنان مسیمیر اصلاً در حد لیگ قطر نیستند و این موضوع تیم ما را دچار مشکل کرده است.

آیا در مورد مشکلات فنی تیم با مسئولان باشگاه صحبت کرده‌ای؟
این مسائل نمی‌تواند به من ارتباط داشته باشد. هدف آنها این بود که امسال تیم را در لیگ ستارگان حفظ کنند ولی همان‌طور که گفتم تیم خوبی بسته نشده است.

از بازی کردن در مسیمیر چه حسی داری؟
من تا حالا تجربه بازی کردن در چنین تیم ضعیفی را نداشتم. من از پرسپولیس به فوتبال قطر آمدم. در پرسپولیس همیشه برای برد بازی می‌کردیم و تماشاگران ما را به سمت دروازه حریف هل می‌دادند. اینجا تماشاگری وجود ندارد و فضای فوتبال قطر با ایران بسیار متفاوت است.

واقعاً از بازی در فوتبال قطر لذت می‌بری؟
اینجا هیجان زیادی وجود ندارد ولی به ‌هر‌ حال برای من یک تجربه جدید بود.

آیا در نیم‌فصل دوم قرار است جدا شوی؟
من با مسیمیر قرارداد دارم و در مورد آینده هم حرفی ندارم که بزنم.

ولی می‌گویند پرسپولیس با تو مذاکره کرده و احتمالاً برمی‌گردی؟
من تا الان با پرسپولیس مذاکره نکرده‌ام و تحت قرارداد مسیمیر هستم. من باید قوانین حرفه‌ای فوتبال را رعایت کنم و باشگاه پرسپولیس هم این موضوع را می‌داند. من مذاکره‌ای با این تیم نداشتم و اصلاً حرفه‌ای نیست که وقتی قرارداد دارم در مورد این مسائل حرف بزنم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of