هشتگ هواداران پرسپولیس در حمایت از سرمربی در شبکه های اجتماعی

پرسپولیس اف سی : انتقادات صریح برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از تصمیم عجیب فدراسیون فوتبال برای دراختیار قرار ندادن بازیکنان ملی پوش به باشگاه ها موج حمایتی شدیدی را در میان هواداران پرسپولیس به راه انداخته است.

فدراسیون فوتبال که بازیکنان تیم ملی را به دلیل بازی دوستانه ساده با قرقیزستان پس از پایان لیگ در اردو نگه داشته بود پس از این اردو استراحت اجباری 10 روزه ای را تا 30 خرداد برای این بازیکنان تجویز کرد و اجازه حضور آنان در تمرینات باشگاه هایشان را صادر نکرد.

تماس ها و تهدیدهای صورت گرفته از سوی تیم ملی باعث شد بازیکنان حتی جرات شرکت در تست ساده پزشکی تیم هایشان را هم نداشته باشند.  دیده شدن برخی بازیکنان تیم در تمرینات تیم های دیگر از جمله صبای قم هم باعث شد شائبه ها در این خصوص بیشتر از هر زمان دیگری شود. مسئله ای که خون سرمربی پرسپولیس را به جوش آورد و مصاحبه انتقادی او را موجب شد.

در ادامه اما وضع از این هم بدتر می شود و اردوی بعدی تیم ملی در ارمنستان از روز یک تیر آغاز می شود و تا 11 تیر ادامه دارد. بلافاصله بعد از این اردو تیم ملی راهی اردوی اتریش می شود که از 15 تا 27 تیرماه طول می کشد و ملی پوشان در میان ناباوری همگان و احتمالا برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر در فصل آماده سازی پیش از فصل عملا در اختیار باشگاه هایشان نخواهند بود.

در این میان تیمی مثل پرسپولیس که 7 بازیکن در ترکیب تیم ملی دارد از همه بیشتر متضرر می شود و به نوعی باید با این وضع خواب نتیجه گرفتن در هفته های ابتدایی لیگ را ببیند.

همین مساله موجب شد بلافاصله واکنش های انتقادی آغاز شود و در ابتدا علی کریمی کاپیتان اسبق قرمزپوشان به حمایت از برانکو سرمربی پرسپولیس بپردازد و امروز علیرضا مرزبان مربی اسبق پرسپولیس و فعلی تیم خونه به خونه در تایید این مواضع تکرار کرده این برخورد و تصمیم ها هیچ بویی از منطق نبرده و مطابق با عرف و قانون نمی باشد. مرزبان همچنین گفته اگر من جای برانکو بودم بازیکنانم را به تیم ملی نمی دادم.

در این میان سکوت باشگاه پرسپولیس هم موجب شده هواداران بیش از پیش به تکاپو بیفتند و در شبکه های اجتماعی به دنبال احقاق حق تیم خودشان باشند. هشتگ برانکو_تنها_نیست این روزها پرطرفدارترین کلام مشترک میان قرمزدوستان شده و هواداران این تیم سعی دارند هر طوری شده صدای اعتراض خود را به سازندگان این تصمیمات عجیب و یکطرفه در فوتبال برسانند. تصمیماتی ظالمانه که فقط منافع یک گروه را تامین کرده و بدون در نظر گرفتن شرایط همه طرفین فقط بوی تسویه حساب های شخصی از آن بلند می شود.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar