هم‌تیمی‌ها درباره طارمی چه گفتند؟

پرسپولیس اف سی: بعد از بازی پرسپولیس و استقلال اهواز، در میکسدزون ورزشگاه آزادی نام مهدی طارمی فصل مشترک همه مصاحبه‌ها بود و پرسپولیسی‌ها همگی درباره عملکرد آقای گل تیم‌شان در این بازی حرف می‌زنند.

طارمی با گلی که دیروز زد 7 گله شد اما همه درباره گل‌هایی که نزده صحبت می‌کنند نه درباره گل‌های زده. البته؛ مهدی خسته بود و بدشانس؛ این فصل مشترک تمام صحبت‌هاست.

نورمحمدی: مشکل طارمی فقط بدشانسی است

رضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس عقیده دارد مشکل مهدی طارمی تنها بدشانسی است.

نورمحمدی گفت: فکر کنم بازی‌ای که باید با اختلاف 6 گل می‌بردیم با یک گل بردیم. از دقیقه یک تا 90 حمله کردیم اما خیلی فرصت از دست دادیم و کلا سخت گل می‌زنیم اما مهم این است که 3 امتیاز را گرفتیم و وضعیتمان را در جدول بهتر کردیم.

وی ادامه داد: مهدی یکی از بهترین گلزن‌های لیگ است. شاید اینکه همه می‌گویند ما گل نمی‌زنیم روی او تاثیر گذاشته اما او خیلی خودش را در موقعیت گلزنی قرار می‌دهد و این از بزرگی و کیفیت اوست. داشتن چنین بازیکنی برای هر تیمی نعمت است.

خوردبین: او با همین یک بازی آقای گل می‌شد

محمود خوردبین عقیده دارد مهدی طارمی با همین یک بازی می‌توانست آقای گل لیگ شود.

سرپرست پرسپولیس می‌گوید: مهدی طارمی فرصت‌های زیادی داشت و می‌توانست با همین بازی آقای گل شود. او مهاجم ملی‌پوش ماست و برای تیم‌ملی هم خوب گل زده اما نمی‌دانیم چرا در این بازی نتوانست. باید از خودش بپرسید که چرا گل نمی‌زد.

او ادامه داد: البته تلاش طارمی قابل تحسین است. او همه جوره خودش را در موقعیت گل قرار داد و همه جوره به توپ ضربه زد اما شاید این بازی روی شانس نبود.

بنگر: مهدی تلاش خودش را کرد

محسن بنگر عقیده دارد علت از دست رفتن فرصت های پرشمار گلزنی توسط مهدی طارمی خستگی مهاجم پرسپولیسی‌هاست.

بنگر در میسکدزون آزادی گفت: مهدی طارمی تلاش خودش را کرد ولی به نظر من خسته بود. او خودش را خیلی خوب در موقعیت گل قرار می‌دهد اما در این بازی هر چه زد به در بسته خورد که به نظر من این مساله به خستگی او ربط داشت.

بنگر در پاسخ به این سوال که آیا هدر رفتن این فرصت‌ها در آینده به ضرر پرسپولیس نمی‌شود گفت: فعلا بگذارید این بازی را جشن بگیریم تا نوبت بازی بعدی برسد. خود من نمی‌دانم بازی بعدی مان با کدام تیم است.

 

کامیابی‌نیا: من و مهدی خسته بودیم

مدت زیادی در پرواز بودیم. خسته بودیم اما ان‎شاءالله بهتر می‌شویم. در مورد مهدی خستگی مهمترین عامل بود البته خود من هم خسته بودم و به نظر خودم فقط یک ربع خوب بازی کردم. با رفع خستگی در بازی‌های بعدی بهتر خواهیم شد.

خدا را شکر توانستم در تیم‌ملی گل بزنم. خیلی مهم است که آقای کی‌روش به من اعتماد کرد و من امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و من بتوانم در تیم‌ملی بمانم.

فرشاد پیوس: من بودم 5 تا می‌زدم

فرشاد پیوس از کسانی بود که بازی بین 2 تیم پرسپولیس واستقلال اهواز را از روی سکوها تماشا می‌کرد، در لحظاتی که مهدی طارمی مدام فرصت گل خراب می‌کرد و اعصاب هواداران پرسپولیس را این گونه به هم ریخته بود ناگهان به تصویر کشیده شدن او به صورت نمادین برای اهالی فوتبال پر از حرف بود.

فرشاد پیوس می گوید، پرسپولیس فرصت داشت تا یک برد رویایی به دست آورد،یک برد 6-0 یا 7-0 یا حتی بیشتر، اما یک عامل باعث شد تا این برد خوب از کف پرسپولیس برود.

پیوس علت اصلی نرسیدن پرسپولیس به یک برد رویایی را خراب شدن فرصت ها توسط مهدی طارمی دانسته ومیگوید:ما باید امروز یک مهدی طارمی 5 گله میدیدیم اما او در این بازی استرس داشت وخسته بود وگرنه میتوانست در همین بازی از 10 گل رد شود ودر همین بازی آقای گل شود.

پیوس در پاسخ به این که اگر قیاس به وجود بیاید وخودش جوان شود ودر این تیم بازی کند میگوید:اگر در این تیم هم سن مهدی طارمی بودم دست کم 5 گل میزدم هرچند مهدی طارمی میتواند با رفع معایبش بهترین گلزن سالهای اخیر فوتبال ما شود اما به هر حال امروز فرصت بزرگی را از دست داد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of