هیچکس دلتنگت نمی‌شود!

پرسپولیس اف سی: در روزگارِ حکمرانی رسانه‌های آنلاین، تعطیلی هر روزنامه یک گام نزدیک شدن به پایانِ دوران خبرهای کاغذی است و این برای جماعتی که هنوز هم لذت ورق زدن روزنامه را با مرور هیچکدام از صفحه‌های اینترنتی عوض نمی‌کنند، خبر خوبی نخواهد بود.

استقلال جوان، تازه‌ترین رسانه نوشتاری تعطیل شده ایران به شمار می رود. خبر تعطیلی روز گذشته شنیده شد و درست وقتی همه منتظر بودند این رسانه قدیمی با یک جلد احساسانی از مخاطبان‌اش خداحافظی کند، استقلال جوان با همان گرافیک ضعیف همیشگی روی کیوسک‌ها رفت و طلبکارانه رد اشتباهات داوری در بازی های استقلال را گرفت. انتخاب همین مدل برای خداحافظی کافی بود تا هیچکس، دلتنگ این روزنامه نشود.

روزنامه‌ آبی‌ها در همه این سال ها، بیشتر از رنگ لباس تیم مورعلاقه، از رنگ زرد تبعیت می‌کرد. رسانه‌ای که بارها با تیترهای عصبانی، جمله‌هایی کنایه آمیز، گفتگوهایی سرشار از تمسخر، تصاویری نازیبا و بازی کسل کننده با اعداد به جز عده معدودی از خوانندگان‌اش، روی اعصابِ بسیاری از مخاطبان فوتبال ایران راه رفت. کار سختی به نظر می رسد که بیشتر از سه دهه فعال باشی و آخرش همه برای بدرقه‌ات عجله به خرج بدهند.

سخت است که 20 نفر را بخندانی و اخم‌های 20 میلیون نفر را در هم گره بزنی. روزنامه کارهای سخت، از امروز به بعد منتشر نخواهد شد.

آی اسپورت
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of