واکنش‌های جالب برانکو به فرصت‌سوزی سرخپوشان|4 بازیکن تست دوپینگ دادند

پرسپولیس اف سی;  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عکس‌العمل‌های جالبی از خود در زمان از دست رفتن موقعیت‌های گل در دیدار با پیکان نشان داد.

نیمه دوم دیدار پیکان و پرسپولیس که از ساعت 15:15 عصر امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای قدس آغاز شده است با هیجان بیشتری روی سکوها و داخل زمین همراه بود.

* عکس‌العمل‌های برانکو در مواقعی که مهدی طارمی موقعیت‌های گلزنی را یکی پس از دیگری از دست می‌داد، جالب بود.

* محمد انصاری پس از اخراج از زمین، دقایقی از کنار خط نظاره‌گر بازی شد که ناظر مسابقه از او خواست به رختکن برود.

* دقیقه 60 هواداران خواستار حضور رضاییان در زمین شدند که برانکو 10 دقیقه بعد او را به زمین فرستاد.

* با اخراج انصاری، حسین ماهینی در پست دفاع وسط بازی کرد.

* بازی در نیمه دوم زیر نور برگزار شد.

* بازیکنان اوکراینی پرسپولیس در همه دقایق نیمه دوم در پشت دروازه تیم‌شان در حال گرم کردن بدن‌های خود بودند اما باز هم برانکو به آنها اعتماد نکرد.

* هواداران پیکان در اواخر بازی اعتقاد داشتند داور باید برای تیم آنها اعلام خطای پنالتی می‌کرد.

* برانکو از فرصتی که طارمی در دقیقه 88 از دست داد، حسابی شاکی شد و بر سر این بازیکن فریاد زد. در این صحنه همه نیمکت نشینان پرسولیس از جای خود بلند شدند.

* بعد از درگیری لفظی بین امیرحسین صادقی و منشا که بوجود آمد مجید جلالی سرمربی پیکان بعد از دقایقی اعتراض شدیدی به امیرحسین صادقی کرد.

* وقتی محمد انصاری از بازی اخراج و پرسپولیس 10 نفره شد هواداران شعار «بزن 10 نفره» می‌خواستند که سرخ‌پوشان مانند استقلال حریف امروز را هم شکست دهند.

* در اواخر بازی برانکو به کمک داوری اعتراض شدیدی کرد.

* در اقدامی عجیب با اینکه اسپانسر پرسپولیس تغییر کرده بود اما سرخ‌پوشان لباس گرم نداشتند و با لباس آستین کوتاه در زمین حضور داشتند.

* بعد از پایان بازی برانکو کنار زمین به بازیکنان خسته نباید گفت و فرشاد احمدزاده را در آغوش گرفت.

* سجاد آشوری بازیکن پیکان بعد از پایان بازی به سمت یکی از بازیکنان هم تیمی‌اش حمله‌ور شد و زمانی که می‌خواست با او درگیر شود مهدی شیری هم تیمی او آنها را از هم جدا کرد.

 در پایان بازی 4 بازیکن از هر دو تیم تست دوپینگ دادند.

بر این اساس امیرحسین امیری و رحمان احمدی از پیکان و همینطور احمد نورالهی و محسن ربیع‌خواه از پرسپولیس تست دوپینگ دادند، نورالهی به این موضوع اعتراض داشت که چرا هر هفته نام او باید برای تست دوپینگ اعلام شود.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of