واکنش‌های جالب برانکو به فرصت‌سوزی سرخپوشان|4 بازیکن تست دوپینگ دادند

پرسپولیس اف سی;  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عکس‌العمل‌های جالبی از خود در زمان از دست رفتن موقعیت‌های گل در دیدار با پیکان نشان داد.

نیمه دوم دیدار پیکان و پرسپولیس که از ساعت 15:15 عصر امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای قدس آغاز شده است با هیجان بیشتری روی سکوها و داخل زمین همراه بود.

* عکس‌العمل‌های برانکو در مواقعی که مهدی طارمی موقعیت‌های گلزنی را یکی پس از دیگری از دست می‌داد، جالب بود.

* محمد انصاری پس از اخراج از زمین، دقایقی از کنار خط نظاره‌گر بازی شد که ناظر مسابقه از او خواست به رختکن برود.

* دقیقه 60 هواداران خواستار حضور رضاییان در زمین شدند که برانکو 10 دقیقه بعد او را به زمین فرستاد.

* با اخراج انصاری، حسین ماهینی در پست دفاع وسط بازی کرد.

* بازی در نیمه دوم زیر نور برگزار شد.

* بازیکنان اوکراینی پرسپولیس در همه دقایق نیمه دوم در پشت دروازه تیم‌شان در حال گرم کردن بدن‌های خود بودند اما باز هم برانکو به آنها اعتماد نکرد.

* هواداران پیکان در اواخر بازی اعتقاد داشتند داور باید برای تیم آنها اعلام خطای پنالتی می‌کرد.

* برانکو از فرصتی که طارمی در دقیقه 88 از دست داد، حسابی شاکی شد و بر سر این بازیکن فریاد زد. در این صحنه همه نیمکت نشینان پرسولیس از جای خود بلند شدند.

* بعد از درگیری لفظی بین امیرحسین صادقی و منشا که بوجود آمد مجید جلالی سرمربی پیکان بعد از دقایقی اعتراض شدیدی به امیرحسین صادقی کرد.

* وقتی محمد انصاری از بازی اخراج و پرسپولیس 10 نفره شد هواداران شعار «بزن 10 نفره» می‌خواستند که سرخ‌پوشان مانند استقلال حریف امروز را هم شکست دهند.

* در اواخر بازی برانکو به کمک داوری اعتراض شدیدی کرد.

* در اقدامی عجیب با اینکه اسپانسر پرسپولیس تغییر کرده بود اما سرخ‌پوشان لباس گرم نداشتند و با لباس آستین کوتاه در زمین حضور داشتند.

* بعد از پایان بازی برانکو کنار زمین به بازیکنان خسته نباید گفت و فرشاد احمدزاده را در آغوش گرفت.

* سجاد آشوری بازیکن پیکان بعد از پایان بازی به سمت یکی از بازیکنان هم تیمی‌اش حمله‌ور شد و زمانی که می‌خواست با او درگیر شود مهدی شیری هم تیمی او آنها را از هم جدا کرد.

 در پایان بازی 4 بازیکن از هر دو تیم تست دوپینگ دادند.

بر این اساس امیرحسین امیری و رحمان احمدی از پیکان و همینطور احمد نورالهی و محسن ربیع‌خواه از پرسپولیس تست دوپینگ دادند، نورالهی به این موضوع اعتراض داشت که چرا هر هفته نام او باید برای تست دوپینگ اعلام شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of