واکنش همسر نوروزی به رای اکثریت مردم به گل کاپیتان فقید پرسپولیس

همسر هادی نوروزی از مردم ایران بخاطر انتخاب گل هادی نوروزی به عنوان گل IMG 20160315 130341 122سال فوتبال ایران تقدیر و تشکر کرد.

 معصومه ابراهیم پور درباره انتخاب گل هادی نوروزی در برنامه نود به عنوان گل برتر سال 94 اظهار داشت: رای قاطع مردم برای انتخاب گل هادی عزیزمان به عنوان زیباترین گل سال فوتبال ایران را افتخار بزرگی برای خود می دانیم و به این گل و نظر مردم به خود می بالیم. بنده از طرف خودم و خانواده نوروزی وظیفه می دانم از رای مردم تقدیر و سپاسگزاری کنم.

وی افزود: از هوادادان پرسپولیس بی نهایت سپاسگزاریم که همواره و در همه بازی های لیگ بیاد کاپیتان فقید تیم شان هستند.تصور می کنم دیشب بسیاری از هواداران استقلال،تراکتوسازی و دیگر تیم ها نیز رای شان گزینه پنج بود.

همسر هادی نوروزی تصریح کرد: از همه انها و هواداران پرسپولیس و همچنین آقای فردوسی پور و دیگر رسانه های ورزشی که به یاد هادی عزیز هستند ممنونیم.این گل و رای قاطع مردم گل هادی نوروزی را ابدی و جاودانه کرد و برای ما تداعی گر خاطرات بسیار بود.

ابراهیم پور در پایان گفت؛از فرصت استفاده کرده عید نوروز و سال جدید را به همه ورزشدوستان و مردم تبریک می گویم و برای همه بهترین ها و سلامتی را در سال جدید آرزو می کنم و امیدوارم که ما هم از دعای خیر مردم به هنگام تحویل سال نو بی نصیب نمانیم.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز 😍


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz