وطنخواه و محرمی میهمانان تمرین سه‌شنبه سرخپوشان

پرسپولیس اف سی: تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود برای آخرین بازی فصل را امروز در شرایطی دنبال کرد که رضا وطنخواه از پیشکسوتان پرسپولیس میهمان سرخپوشان بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه‌شنبه خود را از ساعت 11:15 پس از صحبت‌های کوتاه برانکو ایوانکوویچ آغاز کرد.

در تمرین امروز رضا وطنخواه پیشکسوت پرسپولیس میهمان ورزشگاه درفشی‌فر بود و پیش از شروع تمرین، دقایقی با برانکو به گفتگو پرداخت و ابراز امیدواری کرد با درایتی که از او و تعصبی که از بازیکنان سراغ دارد، روز پایانی رقابت‌ها با قهرمانی پرسپولیس به انتها برسد.

در تمرین امروز همه اعضای کادر فنی و بازیکنان حضور داشتند. میلاد کمندانی در بخش اول تمرین که زیر نظر مارکو انجام می‌شد، تیم را همراهی می‌کرد ولی مهرداد کفشگری برنامه فیزیوتراپی را انجام می‌داد.

در تمرین امروز سرخپوشان، همچنین مجتبی محرمی چپ پای افسانه‌ای پرسپولیس نیز حضور پیدا کرد و از نزدیک نظاره‌گر تلاش سرخپوشان بود. او لحظاتی هم به گفتگو با بعضی اعضای کادر فنی پرداخت.

این تمرین را حدود 70 هوادار از نزدیک نظاره‌ کردند و دو هوادار ویلچرنشین هم کنار زمین حضور پیدا کردند.

در جریان تمرین 80 دقیقه‌ای امروز که برنامه‌های مختلفی در جریان آن در دستور کار قرار گرفت، هنگام تمرینات تاکتیکی و بازی فوتبال، ایوانکوویچ با حساسیت زیادی تلاش بازیکنانش را زیر نظر داشت و چند باری با متوقف کردن کار، تذکرات لازم را به بازیکنان داد.

در جریان این تمرین، برانکو ضمن آنکه در کارهای دفاعی کار می‌کرد، تاکید زیادی هم روی برنامه‌های هجومی تیم داشت و از مهاجمان می‌خواست با تمرکز لازم، موقعیت‌های بیشتری را به گل تبدیل کنند. در این میان مهاجمان پرسپولیس از جمله طارمی هم بعضا با حرکات آکروباتیک و گلزنی خود، شور و هیجان خاصی را بین تماشاگران ایجاد می‌کردند.

بازیکنان در پایان تمرین، ناهار خود را هم طبق برنامه غذایی مدنظر کادر فنی، در ورزشگاه درفشی‌فر صرف کردند.

گفتنی است؛ تمرین بعدی سرخپوشان فردا در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی و پشت درهای بسته انجام می‎شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *