پاييز هميشه زيبا نيست/ جشن تولد غم انگیز هانی سر مزار پدرش

تلخ‌ترین پاییز پرسپولیسی‌ها همچنان ادامه دارد.

پرسپولیس اف سی: پاييزي كه در همان روزهاي ابتدايي‌‌اش، مجبور شدند با هادي نوروزي خداحافظي كنند. چه بامداد تلخي بود بامداد 9 مهرماه و چه وداع تلخي بود با هادي.
كسي كه بالاخره به آرزويش رسيد و كاپيتان شماره يك پرسپوليس شد و حالا مي‌خواست رؤياهايش را ادامه بدهد‌؛ بالا بردن جام قهرماني با پيراهن پرسپوليس و در آينده، خداحافظي از فوتبال در حالي كه بازوبند كاپيتاني و پيراهن پرسپوليس را به تن دارد.

اين‌ها آرزوهايي بود كه هادي به عنوان بي‌حاشيه‌ترين بازيكن پرسپوليس در ذهن مي‌پروراند اما اجل مهلتش نداد و خيلي زودتر از آنچه فكرش را مي‌كرديم، او را به منزل ابدي‌‌اش رسانديم؛ به آرامگاه كوچك روستاي كپورچال اما در اينجا، قرار است براي هاني فرزند بزرگ هادي يك جشن تولد بگيرند.

هاني متولد 26 آبان ماه است و از اين رو، خانواده نوروزي قصد دارند امسال بر سر مزار هادي، جشن تولد هاني را با حضور علاقه‌مندان به كاپيتان پرسپوليس، دوستان، آشنايان و همبازيان هادي نوروزي برگزار كنند.
باورش سخت است كه سال قبل، هادي با دستان خودش براي فرزندش تولد گرفت و به او هدايايي داد اما امسال هاني بايد بر سر مزار پدرش، تولد خود را جشن بگيرد. عجب پاييزي غم‌انگيزي است…

خبر ورزشی
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz