پرسپولیسی شش آتشه، شاگرد برانکو می‌شود؟

پرسپولیس اف سی :مدتهاست که از شجاع خلیل‌زاده به عنوان یکی از بازیکنان حاضر در لیست خرید برانکو نام برده می‌شود. از قرار معلوم سرمربی سرخپوشان به جذب این مدافع علاقه زیادی دارد و امیدوار است با حضور او، آشفته بازار خط دفاعی قرمزها سر و سامانی بگیرد. مدت سربازی شجاع هم تمام شده و او در پایان فصل می‌تواند تراکتورسازی را ترک کند، هرچند هنوز نیم‌فصل از قرارداد خلیل‌زاده با سپاهان باقی مانده و او در صدد است تا بلکه بتواند این مشکل را حل کند.

جالب است بدانید شجاع سه سال پیش هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت و قرار بود در آغاز لیگ سیزدهم سرخپوش شود. او حتی پیش از انتخاب کادرفنی سرخپوشان با مدیران این باشگاه به توافق رسید و روز 23اردی‌بهشت92 در مصاحبه‌ای معروف به خبرگزاری فارس گفت: «من با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده‌ام اما تصمیم نهایی‌ام منوط به انتخاب سرمربی این تیم است. منتظر مشخص شدن سرمربی هستم تا تصمیم خود را بگیرم، سایر موارد تمام شده است و مشکلی وجود ندارد. من سردار رویانیان را قبول دارم و توافق شفاهی در این زمینه صورت گرفته است. احتمال اینکه پرسپولیسی شوم زیاد است.

خودم یک پرسپولیسی 6 آتیشه هستم، از استقلال هم پیشنهاد داشتم اما زمانی که آنها متوجه شدند با پرسپولیس مذاکره کرده‌ام از این امر صرف‌نظر کردند.» هرچند او کمی بعدتر با سپاهان به توافق رسید و طبیعتا این مصاحبه را تکذیب کرد! حالا باید دید وضعیت نقل‌وانتقالات امسال به کجا می‌کشد و آیا پرسپولیسی شش آتشه بالاخره سرخپوش می‌شود یا نه؟!
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of