پرسپولیس بدون کاپیتانش تمرین کرد/چشمان اشکبار بازیکنان در اولین روز بی هادی

 

اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بعد از درگذشت کاپیتان این تیم امروز در فضای حزن‌انگیز و با چشمان اشکبار بازیکنان برگزار شد.

 امروز اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بعد از درگذشت هادی نوروزی انجام می‌شود. مقابل در ورزشگاه درفشی‌فر یادمانی از هادی نوروزی درست کرده‌اند که کفش و لباس ورزشی این بازیکن قرار داده شده است. همچنین عکس هایی از این بازیکن در این محل و بخش‌های دیگر ورزشگاه درفشی‌فر قرار داده شده است.

 • پرچم‌های سیاه در ورزشگاه نصب شده است.
 •   فضای غم انگیزی در ورزشگاه حاکم شده است.بازیکنان پرسپولیس مقابل در ورزشگاه که یادمان نوروزی قرار داده شده گل گذاشتند. ایگور پانادیچ و برانکو بعد از اینکه گل های خود را گذاشتند به حالت تعظیم به عکس نوروزی احترام گذاشتند.
 •     در ورزشگاه قرآن پخش می‌شود.
 • اکثر بازیکنان پرسپولیس نیز در حال گریه هستند.با توجه به شرایط فعلی بازیکنان پرسپولیس که از نظر روحیه در شرایط سختی به سر می‌برند امروز عکاسان و خبرنگاران زیادی در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند تا تمرین پرسپولیس را پوشش دهند.حدود 70 تماشاگر پرسپولیسی در ورزشگاه درفشی‌فر حضور دارند که با در دست داشتن عکس‌ها و بنرهایی از هادی نوروزی درگذشت کاپیتانشان را تسلیت گفتند.
 • بنرهایی از هادی نوروزی در گوشه‌گوشه ورزشگاه درفشی‌فر نصب شده است.تمرین امروز پرسپولیسی‌ها در شرایط حزن‌انگیزی برگزار شد به طوری که پیش از تمرین اکثر بازیکنان پرسپولیس با چشم‌هایی اشکبار به زمین چمن آمدند.پیش از شروع تمرین برانکو بازیکنان را دور خودش جمع کرد و لحظاتی برای آنها به صحبت پرداخت. در پایان صحبت‌های برانکو بازیکنان پرسپولیس برای هادی نوروزی کاپیتان فقید خود دست زدند.جری بنگستون مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل همراهی تیم ملی کشورش در تمرین امروز پرسپولیس غایب بود.

  مهرداد کفشگری هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها در کنار خانواده هادی نوروزی در شمال کشور قرار دارد در تمرین امروز سرخپوشان حاضر نبود.

  با اعلام برانکو خبرنگاران، عکاسان و هواداران تنها در 30 دقیقه ابتدایی تمرین حق حضور در ورزشگاه درفشی‌فر را داشتند و پس از آن باید محل تمرین سرخپوشان را ترک می‌کردند.

  تمرین امروز پرسپولیسی‌ها با انجام حرکات کششی و نرمشی زیر نظر مارکو مربی بدنساز این تیم انجام شد و بازیکنانی نظیر محسن بنگر و رضا خالقی‌فر با چشمانی اشکبار تمرین را آغاز کردند.

  تمرین امروز پرسپولیسی‌ها به انجام کارهای بدنسازی اختصاص دارد. استارت‌های سریع‌، پرش از روی موانع و دویدن‌های استقامتی بخشی از تمرین امروز سرخپوشان را تشکیل داد. بازیکنان پرسپولیس امروز با لباس‌های مشکی‌رنگ در تمرین حاضر شدند تا یاد و خاطره کاپیتان فقید خود را زنده نگه دارند.

نام شرکت همراه اول بر روی پیراهن بازیکنان پرسپولیس در تمرین وجود داشت.

بر روی پیراهن بازیکنان پرسپولیس عکس هادی نوروزی قرار داشت.

هواداران تیم پرسپولیس شعارهایی نظیر خداحافظ هادی نوروزی و خداحافظ کاپیتان با غیرت سر دادند.

       بابک حاتمی هم در این تمرین اختصاصی به دور زمین دوید.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of