پرسپولیس برای سومین بازی پیاپی برابر ذوب آهن 10 نفره شد

پرسپولیس برای سومین بازی پیاپی که در برابر تیم اصفهانی ذوب آهن قرار گرفته است، 10 نفره شد در حالی که اخراج بنگر در بازی قبل هم مورد نقد کارشناسان داوری بود.

پرسپولیس اف سی:  به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پرسپولیس برای سومین بازی پیاپی برابر تیم اصفهانی ذوب آهن، 10 نفره شد، در حالی که اخراج محسن بنگر در بازی قبل، در همین فصل نیز مورد نقد اکثریت کارشناسان داوری قرار گرفت.

در بازی امروز اخراج ایمان صادقی به دلیل خطای هند صورت گرفت که با توجه به تصاویر تلویزیونی مشخص شد، توپ به سینه دروازه‌بان سرخپوشان برخورد کرده است. بازی قبل هم به دیدار رفت دو تیم در رقابت‌های این فصل لیگ برتر مربوط می‌شد که توسط علیرضا فغانی سوت زده شد. در این بازی، روی گل اول ذوب آهن این شائبه از سوی بعضی کارشناسان داوری مطرح بود که خطا صورت گرفت اما نقطه اوج بحث داوری این بازی اخراج محسن بنگر و اعلام ضربه پنالتی بود که اغلب کارشناسان داوری بروز خطای هند و در نتیجه تصمیم‌های بعدی را اشتباه اعلام کردند و در نهایت فغانی بعد از این دیدار تا چند بازی قضاوت نکرد.

پرسپولیس سال قبل هم در بازی با ذوب آهن در چارچوب دیدارهای جام حذفی با اخراج مایکل اومانا 10 نفره شد. سرخپوشان تا قبل از اخراج اومانا با یک گل از حریف خود پیش بودند و بعد از اخراج اومانا از حریف خود عقب افتاده و در نهایت بازی را واگذار کردند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz