پرسپولیس با دو، سه پیروزی دیگر، راه قهرمانی را پیدا می‌کند

پرسپولیس اف سی: پیشکسوت اسطوره‌ای باشگاه پرسپولیس گفت: بچه‌ها تو این بازی خیلی خوب بودند. برانکو کارش را بلد است و این تیم با دو سه پیروزی در کورس قهرمانی قرار می‌گیرد.

علی پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در حالی که از عملکرد بازیکنان راضی بود، اظهار داشت: بازی خوبی بود، خوشم آمد. بچه‌ها خیلی خوب کار کردند. اگر بد نمی‌آوردند، همان اول بازی به گل می‌رسیدند و می‌توانستند گل‌های بیشتری هم بزنند ولی خوب بود. تعویض‌های خوبی انجام شد. من به این تیم امیدوارم، دو، سه برد پشت سر هم بیاورند راه قهرمانی را پیدا می‌کنند و به کورس بر می‌گردند.

وی ادامه داد: برانکو کارش را بلد است، من می‌گویم باید به او فرصت داد. قبلا هم گفتم، این چند وقت اخیر هم تیم خیلی بهتر نتیجه گرفته است. بهتر می‌شود همانطور که فولاد به اسکوچیچ فرصت می‌دهد. پرسپولیس هم باید به برانکو فرصت بدهد، او فوتبال را خوب می‌فهمد.

علی پروین خاطرنشان کرد: شرایط تیم روز به روز بهتر می‌شود. ما هم از این مساله خوشحال می‌شویم. من امیدوارم بچه‌ها در این چند بازی بعد هم پیروزی‌هایشان را ادامه بدهند. در این صورت می‌توانند برای قهرمانی بازی کنند چون تا آخر فصل فرصت کافی وجود دارد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of