پرسپولیس سه زمین تمرینی تاسیس می‌کند

پرسپولیس اف سی:پرسپولیسی ها که اکنون دو ورزشگاه درفشی فر و شهید کاظمی را در اختیار دارند، به دنبال این هستند تا با توسعه استادیوم شهید کاظمی، سه زمین تمرینی در آن تاسیس کنند.
سرپرست پرسپولیس در بخش دیگری از گفتگوی خود در خصوص شرایط زمین های تمرینی این باشگاه و مشکلاتی که همچنان در مجموعه درفشی فر برقرار است گفت: در مورد ورزشگاه درفشی‌فر شاید می‌شد همین امسال برای بهره‌برداری مجدد آماده شود. البته با توجه به اینکه باید یک کار اساسی روی چمن انجام شود و باشگاه هم محدودیت‌هایی داشت، نشد به بحث درفشی‌فر ورود کنیم. ضمن آنکه با وجود ابراز علاقمندی‌هایی که می‌شود، باید مراحل قانونی به طور کامل صورت بگیرد. به هر حال ما شرکت دولتی هستیم. محدودیت‌هایی داریم ولی الان کارهای مناقصه در حال انجام است. متولیان قبلی زمین اعلام کرده بودند که زمین مشکلات زیربنایی دارد و ما نمی‌خواستیم مجدد با یک کار سطحی توسط پیمانکار، همه چیز موقتی درست شود.

وی در خصوص اینکه تمرین مداوم این تیم در زمین شهید کاظمی هم مشکلاتی ایجاد کرده و راهکار آنها چیست، پاسخ داد: چندی پیش تشخیص داده شد که به زمین ورزشگاه شهید کاظمی استراحتی داده شود توجه به اینکه ما اجازه استفاده یک روز در میان از زمین شماره دو ورزشگاه آزادی را داریم، زمین دیگری را هم در اختیار گرفتیم. به هر حال مشکل زیاد داریم چون تیمی در سطح کاری پرسپولیس نه به دو زمین بلکه حتی به سه زمین نیاز دارد. حتی چمن مصنوعی با استانداردهای خاص لازم است که در این زمینه محدودیت وجود دارد.

طاهری البته این نوید را به هواداران تیمش داد که طرحی را پیش بینی کرده اند که سه زمین تمرینی در استادیوم شهید کاظمی تاسیس کنند: ما با مسئولان محترم شهرداری منطقه 19 و همچنین با مسئولان محترم شورای شهر تهران هم صحبت کردیم که اگر کمک‌هایی صورت بگیرد، می‌توانیم ورزشگاه شهید کاظمی را توسعه بدهیم و زمین‌های دو و سه را هم داشته باشیم تا هم زمین اصلی استراحت لازم را داشته باشد و هم اینکه یک پایگاه فوتبال قوی در منطقه محروم ایجاد شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of