پر حاشیه ترین پیشکسوت پرسپولیس هم شروع کرد ! | رهبری فرد : کی روش می خواهد نام خیابان های تهران را هم انتخاب کند

پرسپولیس اف سی : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: فکر می کنم یکی از شانس هایی که پرسپولیس آورده این است که برانکو سرمربی این تیم است.

بهروز رهبری فرد در گفت وگویی در خصوص نقل قول هایی که در چند وقت اخیر از طرف علیرضا منصوریان سرمربی استقلال منتشر شده و او کری هایی برای برانکو خوانده گفت: مگر منصوریان سرمربی استقلال شده است؟! من فکر می کنم او را جو گرفته که این حرف ها را می زند! به منصوریان می گویم که او به هفته پنجم نخواهد رسید. منصوریان مثل استیلی بیشتر از پنج هفته دوام نمی آورد. همانطور که استیلی هم خیلی زود از پرسپولیس کنار گذاشته شد. من به او می گویم اجازه بده تا هفته ششم سرمربی استقلال باشی بعد کری بخوان. خود استقلالی ها هم فصل قبل اذعان داشتند که پرسپولیس بهترین فوتبال را ارائه می داد و به نظرم منصوریان باید اجازه دهد زمانی که آرش برهانی مربی شد برای او کری بخواند.

وی ادامه داد: قلعه نویی و مظلومی که بزرگتر از منصوریان هستند هیچ گاه اینطور کری نخواندند اما این اصلا جالب نیست که منصوریان برای برانکویی که سرمربی تیم ملی بوده بخواهد اینطور کری بخواند. به نظرم او ادا درمی آورد که دم از اخلاق می زند و او جوگیر شده است. باید بگویم مربیگری در استقلال یا حتی پرسپولیس کار سختی نیست. شما رابطه داشته باشید با لابی می توانید سرمربی این دو تیم شوید.

رهبری فرد در خصوص شرایط پرسپولیس و یارگیری هایی که این تیم تا اینجا انجام داده، اظهار داشت: فکر می کنم یکی از شانس هایی که پرسپولیس آورده این است که برانکو سرمربی این تیم است. فصل قبل هم تنها تیمی که لیاقت قهرمانی داشت پرسپولیس بود اما به خاطر قانون غلط فوتبال ایران و به خاطر تفاضل گل پرسپولیس قهرمانی را از دست داد. خوشحالم که امسال هم او در پرسپولیس باقی مانده و نگرانم که نکند از جمع تیم جدا شود. او نشان داده کاربلد است و جای شکرش باقی است که برانکو را داریم.به نظرم یارگیری خوبی هم تا اینجا انجام شده و با حضور برانکو خیال ما راحت است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره جنگ رسانه ای که بین برانکو و کی روش بر سر استفاده از ملی پوشان به وجود آمده، خاطرنشان کرد: کی روش را خیلی قبول دارم و کارش را می پسندم اما از زمانی که به ایران آمد اخلاق او هم ایرانی شد و دیگر حرفه ای کار نمی کند.البته خود مدیران فدراسیون فوتبال مقصر هستند که اجازه دادند او پایش را از گلیمش دراز کند. هیچ کجای دنیا سرمربی تیم ملی در همه چیز دخالت نمی کند اما اگر به کی روش اجازه دهند او حتی نام خیابان های تهران را انتخاب می کند و وارد کار سیاست کشور هم می شود! او با قلعه نویی، جلالی و … درگیر شده و این مسائل باعث می شود خودش وارد حاشیه شود.

وی افزود: اگر او بخواهد همه توانش را در راه حاشیه ها بگذارد مسائل فنی از دستش درمی رود و در این صورت تیم ملی ضرر خواهد کرد. ما باید همیشه در نظر بگیریم که اولویت با تیم ملی است اما تیم ملی همه باید به باشگاه ها کمک کند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz