پشت پرده حضور شماره 8 محبوب در تمرين سرخپوشان

پرسپولیس اف سی: علی کریمی رو به شاگردان برانکو ایوانکویچ گفته برای جشن قهرمانی پرسپولیس به استادیوم می رود.

 لقب غيرقابل پيش‌بيني‌ترين بازيكن فوتبال ايران برازنده علي كريمي است. مردي كه هرگز نمي‌توان حركت آينده او را حدس زد. جادوگر به يكباره به فدراسيون ژيمناستيك مي‌رود تا بابت اولين مدال تاريخ اين رشته در آسيا به رئيس فدراسيون تبريك بگويد!

در حالي كه همه فوتبال ايران و مديران آن آرزوي داشتن علي كريمي را به عنوان مشاور- يا هر عنوان ديگري!- در كنار خود دارند، اما ناگهان اين ستاره محبوب سر از شهر بابل و خونه به خونه درمي‌آورد! بر همين اساس تعجبي هم نداشت وقتي او روز سه‌شنبه گذشته در زمين شماره 2 آزادي تهران رؤيت شد.

جادوگر فوتبال ايران برخلاف برخي ستاره‌هاي فوتبالي بدون هياهو، تبليغات و اطلاع قبلي سر تمرين تيم محبوبش رفت تا برانكو و بازيكنان پرسپوليس را يك‌جا سورپرايز كند!

تا بدين‌جاي داستان را مي‌دانستيد اما آنچه شايد ندانيد، مربوط به چگونگي حضور علي كريمي در تمرين عصر سه‌شنبه سرخپوشان است. جادوگر و آقاكريم به اتفاق رأس ساعت 17 به ورزشگاه شماره 2 آزادي رفتند. ظاهراً اين دو قبل از حضور در تمرين جايي بودند و به يك‌باره تصميم گرفتند تا همراه هم به محل تمرين پرسپوليس بروند. در واقع هيچ برنامه‌ريزي قبلي در كار نبود و حتي كريم باقري هم اين پيشنهاد را به علي كريمي ارائه نداد بلكه به قول محسن بنگر جادوگر كاملاً دلي به ورزشگاه شماره 2 آزادي رفت.

او در حالي بدون هماهنگي قبلي سر تمرين پرسپوليس حاضر شد كه پيش‌تر اغلب بازيكنان اين تيم در مصاحبه‌ها و اينستاگرام خود خواهان حضور علي كريمي در تمرين خود شده بودند. يكي از اين نفرات رامين رضاييان بود. مدافع راست نفوذي پرسپوليسي‌ها كه هنوز هم معتقد است دعوتش به تيم ملي و فيكس شدن در تيم ايران را مديون علي كريمي است.

در واقع كريمي بود كه به كارلوس كروش پيشنهاد داد به رامين رضاييان مدافع راست آن زمان راه‌آهن يزدان نگاه خريدارانه‌اي داشته باشد. رضاييان حتي در چند نوبت گل‌هاي خود را به علي كريمي تقديم كرد و سه‌شنبه هم شوق و ذوق زيادي براي ديدن استادش داشت.

علي كريمي به محض ديدن رامين رضاييان با او خوش و بش كرد و به اين بازيكن ملي‌پوش گفت كه هر جايي رسيده، لياقت خودش بوده و كس ديگري نقشي در آن نداشته است. جادوگر از رضاييان خواست با جديت به تمرينات خود ادامه دهد چون حالا با فيكس شدن در تيم ملي كارش به مراتب سخت‌تر از گذشته شده است.

اما شايد نكته جالب حضور علي كريمي در تمرين پرسپوليس به درخواست بازيكنان و دست‌اندركاران اين تيم براي آمدن جادوگر به ورزشگاه آزادي بود. شنيديم علي كريمي به مسئولان و بازيكنان پرسپوليس تهران گفته در صورتي كه پرسپوليس در بازي آخر شانس بالايي براي قهرماني داشته باشد، براي شركت در جشن قهرماني به استاديوم آزادي خواهد رفت. گفتني است بازي آخر پرسپوليس در هفته سي‌ام روز جمعه 24 ارديبهشت ‌ماه جاري برابر راه‌آهن يزدان در ورزشگاه آزادي خواهد بود.

***
توضيح ضروري: علي كريمي كه كريم باقري را در فوتبال ايران خيلي قبول دارد و سه‌شنبه گذشته هم همراه مربي پرسپوليس سر تمرين سرخ‌ها حاضر شده بود، در لابه‌لاي صحبت‌هاي خود به شاگردان برانكو گفت: «بازي كردن كنار آقاكريم براي من باعث افتخار بود و حالا شما هم خيلي خوشبخت هستيد كه چنين بازيكن بزرگي را كنار خود مي‌بينيد.»

بانک ورزش
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of